Tematyka szkoleń na wyjeździe Manage-In

Do zapisów pozostało jedynie kilka dni, dlatego najwyższy czas uchylić rąbka tajemnicy. Już dziś, dowiecie się, jakie szkolenia przygotowali dla Was szkoleniowcy StuGo: Tomek Tryczyński i Dominik Alexandrowicz. Ale najpierw zacznijmy od przedstawienia naszych Panów:

Tomek Tryczyński– Ukończył Warsztat Trenerski StuGO. Jego konikiem jest rozwój osobisty, zarządzanie, przedsiębiorczość, NLP

i praca z ludźmi. Wierzy, że to co spaja ludzi najmocniej, to wspólna idea, dlatego stworzył i prowadzi do dnia dzisiejszego organizację Flash Mob Kraków oraz jest też twórcą wielu projektów non-profit. Z wykształcenia manager z domieszką umiejętności technicznych.

Dominik Alexandrowicz –Jako trener specjalizuje się w tematyce związanej z HR-em,  gdzie wykorzystuje między innymi doświadczenie w zakresie rekrutacji. Ponadto pasjonują go tematy związane z motywacją, komunikacją interpersonalną oraz kreowaniem wizerunku. Z wykształcenia jest lingwistą, a jego największym marzeniem jest wskoczenie do jednej z rzek nieopodal koła podbiegunowego.

A teraz, to na co wszyscy czekaliśmy z zapartym tchem- tematy szkoleń XVIII edycji managerskiego wyjazdu szkoleniowego Manage-In!

I. Sztuka Snucia Wizji i Marzeń – Fundamenty Zarządzania Umysłem.

Czy potrafisz marzyć? Skoro to takie proste, to dlaczego jedni osiągają sukcesy, a inni przez całe życie nie mają odwagi sięgnąć po to czego tak naprawdę pragną. Potrafić marzyć jest sztuką. Niewielu naprawdę wie jak to robić. Prawdopodobnie ludzie nigdy nie zaczęliby latać, gdyby nie pewne marzenie dwóch braci, którzy na początku XX wieku skonstruowali pierwszy latający pojazd. Być może nigdy nie skorzystalibyśmy z komputera, gdyby nie wizja jednego człowieka. Marzenia i wizje zmieniają losy świata. Nawet teraz. Nadchodzi nowa epoka i kolejny etap rozwoju ludzkości w której umiejętność zarządzania własnym umysłem i jego potencjałem będzie czymś tak podstawowym jak czytanie i pisanie. Dowiedz się w jaki sposób robić to dobrze.

Na szkoleniu dowiesz się m.in.:

1. W jaki sposób świadomie zacząć marzyć;

2. Jak emocje wpływają na nasze całe życie;

3. Jakie są podstawowe zasady funkcjonowania ludzkiego umysłu w kontekście samorealizacji;

4. Jaki jest jeden najważniejszy błąd, który popełniają ludzie na samym starcie!

II.  Efektywność – Jak Przekuć Wizje w Działania i Mieć Szokujące Efekty.

Wiesz dlaczego jedni ludzie zbijają fortuny, mają fantastyczne relacje i reszta chce za nimi podążać, a inni męczą się większość życia cały czas narzekając? Ci pierwsi mają EFEKTY swoich działań, a Ci drudzy nie! Świat się zmienia. Jeszcze nigdy w historii postęp technologiczny nie był tak szybki jak teraz. Coraz szybszy rozwój techniki generuje ogromną ilość informacji, którymi jesteśmy zasypywani w każdej minucie. Setki telefonów, maili, różnego typu spotkań i rzeczy do zrobienia. Pojawia się pytanie: jak tym wszystkim zarządzać, aby nie zatracić własnego kierunku? W jaki sposób działać, by nie stracić poczucia dążenia do celów, we wszystkich najważniejszych aspektach naszego życia i mieć fantastyczne efekty w obszarach takich jak: Finanse, Praca, Biznes, Duchowość, Relacje czy Pasja?

Kiedy nauczysz się tego jak organizować swoje życie, jak zarządzać nieodnawialnym zasobem jakim jest czas i w jaki sposób dożyć do swoich celów długoterminowych permanentnie zmotywowany. Gdy dowiesz się w jaki sposób korzystać z technologii zarządzania własnym czasem i poznasz strategie mistrzów, to wtedy przestaniesz marnować swoje życie na to czego nigdy nie chciałeś robić. Wtedy zaczniesz budzić się każdego dnia z większą motywacją, robiąc w ciągu dnia rzeczy, które powinny być robione. Zaczniesz odnosić szokujące efekty swoich działań. Bo naprawdę: czy stać Cię na marnowanie czasu?

Na szkoleniu dowiesz się m.in.:

1. Jak zaprogramować swojego wewnętrznego Auto Pilota;

2. Co jest Ci potrzebne, aby osiągać szybciej swoje cele;

3. Jak krok po kroku przekuć wizję w realny plan;

4. Jaki system zarządzania sobą w czasie jest najskuteczniejszy.

Nie przegap zapisów – 4 marca godz. 20:00! 🙂