Trwają przygotowania do XVII edycji Obozu Beana!

Obóz Beana, to bardzo ważny projekt dla całego NZS-u. Właśnie trwają przygotowania do kolejnej, XVII już edycji. Dla studentów rozpoczęły się wakacje, ale dla Organizatorów to po prostu kolejny etap przygotowań do Obozu. Nie zwalniamy tempa, bo wreszcie, po trudach sesji, możemy w całości oddać się projektowi. Wybraliśmy się również na wyjazd integracyjny w góry. Dzięki czemu, organizowany przez nas projekt, zostanie zrealizowany jeszcze lepiej, a Uczestnicy spędzą najlepszy tydzień swojego życia właśnie na Obozie Beana.

Poza tym, zamykamy sprawy pozyskiwania partnerów i przygotowujemy się do standu promocyjnego, który rozpoczyna się już w środę, 15 lipca. Każdy odwiedzający nasz Uniwersytet maturzysta, będzie mógł nas tam spotkać, a potrzebujący pomocy mogą na nas liczyć. Jeżeli macie jeszcze jakiekolwiek pytania odnośnie Obozu Beana, to pamiętajcie, że jesteśmy tam dla Was. 😉 Dodatkowo pracujemy nad atrakcjami i z radością patrzymy na listę zapisów, które ruszyły 13 lipca i cieszą się ogromną popularnością wśród świeżo upieczonych studentów.

Możecie być pewni, że na Obozie Beana będzie się działo! A mówimy to z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa, bo plany stają się rzeczywistością, a wyjazdu już nie możemy się doczekać. Mamy nadzieję, że Wy też. 😉