Wampiriada – jesień 2002

Wampiry znów miały na naszej uczelni ucztę! Niech się poleje krew!!!

Zaczęliśmy 29 października i do dnia następnego pompowaliśmy czerwony płyn w godzinach od 9.00 do 16.00 w pawilonie sportowym, w sektorze A.

Jakie warunki musisz spełnić, by oddać pełne 450 ml krwi z twoich soczystych, kusząco pulsujących żył? Nic prostszego!

– nie pij alkoholu od minimum trzech dni,

– zjedz rano lekkie śniadanko,

– nie pal od rana

– zastanów się dobrze, czy nie jesteś chory (czasem katar dyskwalifikuje) i czy twoje samopoczucie pozwoli ci ustać na nogach po tym małym zabiegu kosmetycznym

Później następuje kolejne sito (jak na egzaminie ale bez możliwości poprawek) ale to już nie zależy w większości od ciebie.

Wampiriadę organizujemy już od 2000 roku i cudownie jest stwierdzić, że przychodzi Was coraz więcej i więcej z edycji na edycję. To świetnie, bo taki jest nasz cel! Chcemy popularyzować wśród Was, studentów, ideę honorowego oddawania krwi, promować zdrowy styl życia, zintegrować Was wokół czynnego i biernego brania udziału w szlachetnych akcjach i przedsięwzięciach.

Nic za darmo w dzisiejszym świecie, choć idea Wampiriady zawsze będzie kojarzona z dobroczynnością i dobowolnością. W zamian za krew Wasz organizm szybciej zregenerował ubytek dzięki specjalnej dawce tłuszczów i węglowodanów (czyt. czekoladzie, soczkom…). Nagrodą dla ducha za to były pamiątkowy breloczek i wejściówka imprezę w klubie studenckim a może i nawet do kina lub teatru!

Kochani, pamiętajcie, że możecie stać się nie tylko bezbronnymi ofiarami wampirów, nie tylko ludźmi oddającymi trochę odnawialnego i tak płynu. Możecie się stać osobami tworzącymi wielkie dzieło dobroczynne, które od tego roku wybiega poza granice Krakowa, na następnych Wampiriadach…

…tak, tak, moi drodzy… Wampiry są już w całej Polsce.

Do zobaczenia na następnej Wampiriadzie!