Wampiriada – jesień 2004

Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Ekonomicznej w Krakowie, już po raz kolejny zorganizowało honorową ponad miarę akcję dla wszystkich właścicieli dobrego serduszka.

Razem pomagaliśmy potrzebującym. Ile tylko sił i chęci udało nam się wesprzeć akcję honorowego krwiodawstwa. Wspólnie daliśmy radę i tradycją lat ubiegłych – pomogliśmy uśmiechnąć się tym, których los nie oszczędził. Gdzie?

Otóż jakiś czas temu…w połowie listopada b.r. w pawilonie dydaktyczno – sportowym Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Z każdą, kolejną edycją „Wampiriady” staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom braci krakowskich żaków. I tym razem także. Wśród nowości znalazła się szeroka gama badań, z których każdy chętny mógł skorzystać nieodpłatnie na terenie Akademii Ekonomicznej. W dniach 9-10 listopada, studenci i pracownicy mięli okazję pomiaru cukru we krwi. Przede wszystkim dzięki uprzejmości i wsparciu firmy „Roche” – ryzyko cukrzycy, wnet oddaliło się z horyzontu wielu młodych dusz.

Wszystkich odważnych zaprosiliśmy również do skorzystania z usług „spirometru” – cieszącej się ostatnimi czasy dużą popularnością – maszyny do badania objętości płuc. Dla honorowych krwiodawców, jak zwykle oczekiwały – tysiące symbolicznych fantów.

Z całego serca dziękujemy Wam za to, że z nami byliście.

Na ponowną akcję zapraszamy już 12,13,14 kwietnia 2005r!!!