Dance Wave!

Fala tańca zawładnęła 16 maja 2011 Kampusem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Warsztaty, Targi, Pokazy przyciągnęły wielu studentów, którzy mogli dać upust swojej tanecznej pasji. Dance Wave to projekt zorganizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów w ramach Juwenaliów UEK.

100 osób wzięło udział w Warsztatach prowadzonych przez najlepszych instruktorów tańca.  Studenci mogli wybierać z pośród 16 stylów prowadzonych przez 13 świetnych tancerzy. Popularnością cieszyły się zarówno tańce z grupy street dance jak i lady styling czy zumba. Uczestnicy  podkreślali, że bardzo odpowiadała im różnorodność warsztatów oraz to, że mogli przeżyć coś niecodziennego w murach uczelni. W trakcie Targów, które swoją obecnością zaszczycił sam Rektor, warsztatowicze losowali atrakcyjne nagrody, przekazane przez partnerów projektu. Było wśród nich mnóstwo karnetów do szkół tańca, zabawnych kolczyków czy zestawów kosmetyków. Na uczestników czekały również projektowe koszulki sponsorowane przez firmę Adidas. Podczas loterii, każdy mógł zasięgnąć dodatkowych informacji o krakowskich szkołach tańca, skorzystać z darmowego makijażu lub napić się kolorowego bezalkoholowego drinka. Wieczorny pokaz połączony z galą Fashion Night przysporzył wielu pozytywnych wrażeń. Przed publicznością wystąpiła utalentowana młodzież m.in ze szkoły tańca Shock Mode, Arsharter, Show Dance, Sakura, grupy Capoeria Unicar oraz Trinity Cheerleaders, a pośród nich gwiazdy znane z takich programów jak You Can Dance: Mariusz Jasuwienas i Gryfoni Crew.

Dance Wave udowodnił wszystkim, że taniec to nie tylko wyuczone ruchy, ale przede wszystkim, energia, pasja i cudowne emocje.