Wyjazd integracyjny czterech Sekcji!

Działalność w NZS UEK to nie tylko praca nad projektami, ale także zabawa i integracja. W dniach 11-12 grudnia członkowie czterech istniejących w Organizacji Sekcji, spędzili wspólnie czas w Rabce Zdrój podczas wyjazdu integracyjnego Sekcji. Nie zabrakło licznych gier integracyjnych, rozmów i śpiewów przy wieczornym ognisku.

 

W NZS UEK działają cztery Sekcje: Sponsoringu, Promocji, Szkoleń i Wiedzy. Każda z nich zajmuje się innym obszarem działalności. Sekcja Sponsoringu jest odpowiedzialna za nawiązywanie współpracy i stały kontakt z Partnerami NZS UEK. Sekcja Promocji dba o dobry wizerunek Organizacji oraz promuje NZS na licznych wydarzeniach uczelnianych i nie tylko. Sekcja Szkoleń pracuje nad ciągłym rozwojem zarówno NZS-iaków, jak i wszystkich studentów UEK-u. Sekcja Wiedzy jest najmłodszą Sekcją w NZS-ie. Zajmuje się gromadzeniem oraz archiwizacją wiedzy, która jest jednym z najważniejszych czynników w naszej Organizacji. Dzięki działaniu tej Sekcji możemy czerpać z doświadczenia starszych pokoleń i doskonalić nasze działania. Praca w Sekcjach wiąże się z dużym poświeceniem oraz całorocznym zaangażowaniem i ciężką pracą. Jak wiadomo, w dobrze zintegrowanym zespole, pracuje się lepiej. Dlatego w okresie przedświątecznym, odbył się wyjazd integracyjny wszystkich Sekcji.

 

Weekend 11-12 grudnia spędziliśmy w malowniczej miejscowości Rabka Zdrój. Podczas licznych gier i zabaw integracyjnych, takich jak quiz nzsowy, kalambury czy nzsowe tabu, zwiększyliśmy swoją wiedzę na temat Organizacji. Nie obyło się również bez rywalizacji. Sekcje konkurowały ze sobą w „biegu z przeszkodami”, gdzie panowie mogli sprawdzić się w kuchni. Już wiedzą, że ubicie piany z białek to nie taka prosta sprawa. 😀 Wieczorem, integrowaliśmy się przy ognisku. Były śpiewy, długie rozmowy, a nawet tańce! Liczne atrakcje przygotowane przez Szefów Sekcji sprawiły, że następnego dnia, w jeszcze bardziej zintegrowanym składzie, mogliśmy wrócić do Krakowa.

 

Dziękujemy Adzie, Marcie, Oli i Andrzejowi za zorganizowanie wyjazdu. Wspólnie spędzony weekend zmotywował nas do jeszcze większego zaangażowania w działania Sekcji. Naładowaliśmy akumulatory na kolejny semestr pracy. Mamy nadzieję, że to nie był ostatni wyjazd Sekcji w tym roku akademickim. 😉

 

Wyjazd integracyjny Sekcji NZS UEK