NZS to liczne wyjazdy. Weekend 15-16 października nie był w tym przypadku wyjątkiem – to właśnie wtedy odbyło się NZS Pro. Te dni były dla nas bardzo intensywne, poświęciliśmy je na szkolenia i samorozwój. Jednak żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, wybraliśmy się za miasto do Pyzówki!

img_9117-2 img_9128

Pierwsze szkolenie przeprowadził dla nas Michał Sowa, który przedstawił nam metody efektywnego zarządzania grupą na podstawie osobowości wg. Carla Junga. Wykonaliśmy krótki test, który pozwolił podzielić nas na cztery typy osobowości – niebieski, zielony, czerwony i żółty. Później pracowaliśmy w swoich grupach kolorystycznych. Okazało się, że jedne kolory przywiązywały największą wagę do rzeczy, o ktorych inne nawet nie wspomniały!

img_9140 img_9155

Pogoda była piękna, więc na resztę dnia mogliśmy przenieść się na zewnątrz! Kolejnym szkoleniem zajął się Maciej Witalis, a dotyczyło ono szeroko pojętej promocji. Zastanawialiśmy się jaki wydźwięk mają nasze poszczególne projekty i jak powinniśmy to wykorzystać w strategii promocyjnej.
Ostatnie ze szkoleń przeprowadził nasz wewnętrzny organ kontrolny, czyli Uczelniana Komisja Rewizyjna. Mieliśmy okazję zagrać w grę strategiczną, na podstawie której doszliśmy do jednego ważnego wniosku – w ogranizacji najważniejsza jest komunikacja i kiedy ona szwankuje, to szwankuje wszystko!

img_9168