Wypełnijmy im miskę radością, czyli Studenci UEK Zwierzakom 2015

Akcja Studenci UEK Zwierzakom 2015 to czwarta edycja projektu charytatywnego, w trakcie którego na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prowadzona jest pieniężna i rzeczowa zbiórka na rzecz konkretnego schroniska. Tegoroczny finał odbywa się w dniach 7-11 grudnia. Po raz kolejny organizatorzy projektu zdecydowali się wspomóc Przytulisko w Harbutowicach.

Harbutowice – miejsce nieopodal Krakowa, gdzie pod opieką starszego małżeństwa w drewnianym domu na niewielkiej posesji schronienie znajduje w tym momencie 67 psów i kilka kotów. Niestety, dla Pani Małgorzaty – założycielki Przytuliska, każdy dzień jest walką o niezbędne środki do jego prowadzenia, gdyż emerytura wystarcza zaledwie na opłacenie prądu i dosłownie kilku pozostałych świadczeń. W Harbutowicach nie brakuje miłości i ogromnych chęci, lecz pieniędzy.

W związku z ogromnymi potrzebami generowanymi w tym miejscu, organizujemy wielką akcję charytatywną! Podczas finału, na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na specjalnie przygotowanych stoiskach Studenci UEK Zwierzakom, będzie można wzbogacić zbiórkę pieniężną i rzeczową. Wielkość zbiórki ogranicza jedynie hojność nas wszystkich – pokażmy więc, że potrafimy pomagać.

Zachęcamy do pomocy wszystkie zainteresowane firmy i osoby prywatne, którym nie jest obojętny los zwierząt.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku: Studenci UEK Zwierzakom

Studenci UEK Zwierzakom 2015