XIII edycja Manage-Ina już wkrótce!

Studencie! Myślisz o swojej przyszłości? Przyszłej karierze? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i poszerzać kwalifikacje? Teraz masz na to szansę!

Zbliża się trzynasta edycja szkolenia Manage-In, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jego adresatami są wszyscy studenci naszej Uczelni, którzy chcą wzbogacić swoje umiejętności i poszerzyć kwalifikacje poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach.

W tym roku Manage-In odbędzie się w dniach 10 – 12 grudnia. Znów zagościmy w pięknej miejscowości Murzasichle niedaleko Zakopanego, w domu wczasowym „U Aniołka”.

Szkolenia o tematyce menedżerskiej zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców. Ich misją jest przekazanie praktycznej wiedzy, która z pewnością będzie procentować w przyszłości.

Tematami tegorocznych szkoleń będą:

– Jak skutecznie szukać pracy – rekrutacja bez tajemnic

– Zarządzanie celami

– Savoir-vivre w biznesie

Na zakończenie wyjazdu każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Nie zapominajmy jednak o dobrej zabawie! Jak zawsze, łącząc przyjemne z pożytecznym, poza częścią szkoleniową oferujemy integrację wieczorem i w nocy oraz inne atrakcje!

Cena szkolenia wynosi 119 zł i obejmuje ona: wszelkie materiały, dojazd, nocleg oraz wyżywienie w pensjonacie „ U Aniołka” (www.uaniolka.com)