XVIII Wampiriada – kwiecień 2009

„Żacy! Idźcie na Wampiriadę!”

W dniach od 20.04. do 23.04.2009 na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie po raz kolejny Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie organizuje akcję honorowego oddawania krwi. Poboru krwi dokona Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie.

Będzie to już XVIII edycja naszego projektu. Listopadem 2008 roku udało się nam wspólnie zebrać rekordową ilość ponad 170 litrów krwi, od 407 osób.

Okazuje się, że przybywa chętnych do podzielenia się z innymi tym co najcenniejsze. Każda życiodajna kropla jest potrzebna, dlatego tegoroczna edycja Wampiriady będzie trwała aż cztery dni. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze więcej honorowych dawców pomoże innym poprzez oddanie krwi.

Dawcy życia otrzymają od RCKiK w Krakowie posiłek regeneracyjny, usprawiedliwienie nieobecności, legitymację dawcy, darmowe badanie krwi, a także tradycyjnie upominki od Niezależnego Zrzeszenie Studentów UEK. Dajemy szansę nie tylko uratować komuś życie, ale również zapewniamy ciepłą, niepowtarzalną atmosferę i wsparcie.

Każdy krwiodawca, który weźmie udział w akcji, otrzyma pamiątkową fotografię z autografem zdobywcy 9 pasów mistrzowskich, niekwestionowanego Mistrza Świata Full Contact Marka Piotrowskiego.

Oddawanie krwi jest bezbolesne, bezpieczne dla dawcy, bezpłatne, odbywa się w sterylnych warunkach pod nadzorem specjalistów oraz zapewnia bezcenny lek, którego nie udało się wytworzyć syntetycznie.

Jeszcze nigdy nie oddawałeś krwi? Przyjdź, chętnie opowiemy Ci jak to jest.

Każdy może pomóc! Krew jest potrzebna codziennie, w dużych ilościach. Jeśli Twój stan zdrowia wyklucza Cię z aktywnego uczestnictwa w akcji, zachęć Twoich znajomych. Aby sprawdzić czy możesz oddać krew i uzyskać szczegółowe informacje odwiedź stronę www.krewniacy.pl

ZAPRASZAMY

organizator: Niezależne Zrzeszenie Studentów  Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

data: 20.04 (poniedziałek) – 23.04.2009 (czwartek)

w godzinach: 10:00 – 17:00

miejsce: Sektor A. Sala widowiskowo-sportowa w pawilonie Sportowym Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie