Zapisy na Bal Licencjata!

Studia to niewątpliwie najwspanialszy okres życia młodego człowieka – czas zawierania licznych znajomości, poszerzania horyzontów, rozwijania zainteresowań, ale również beztroskiej zabawy. Zegar jest jednak nieubłagany również i dla studentów III roku, którzy już niedługo będą na półmetku swojej przygody z naszą Uczelnią.  Z tej okazji serdecznie zapraszamy 6 maja wszystkich studentów III roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, do udziału w tegorocznym Balu Licencjata.

Odbędzie się on w Hotelu Express by Holiday Inn, przy ul. Opolskiej 14.  Będzie to niepowtarzalna okazja, aby uroczyście zwieńczyć ten okres studiów. Gwarantujemy świetną zabawę! Nie zabraknie dobrej muzyki, wielu atrakcji i konkursów z cennymi nagrodami. Koniecznie zabierzcie swoich przyjaciół i znajomych z roku, by wspólnie zamknąć pierwszy etap zmagań studenckiego życia.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo, należy wypełnić formularz na stronie internetowej www.ballicencjata.pl, w zakładce Zapisy. Cena imprezy wynosi 115zł/os.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia!

Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK

zachęcamy do odwiedzenia strony Balu: www.ballicencjata.pl

ball_logos