18 października 2019 roku odbyła się kolejna edycja wydarzenia, którego współorganizatorem był również NZS UEK. Ciekawa forma spotkań z mentorami-liderami oraz rozbudowany program wyjazdu przyciągnął rzeszę chętnych.

Studenci, młodzi liderzy oraz mentorzy spotkali się w Dworku Gościnnym w Szczawnicy i spędzili razem ponad 8 godzin! Uczestnicy mieli okazję posłuchać znanych i uznanych ludzi ze świata kultury, nauki, biznesu, m.in. Beaty Pawlikowskiej, Janusza Gajosa, Krzysztofa Zanussiego, Jerzego Buzka, Szymona Hołowni. Po krótkich, lecz jednocześnie obszernych w informacje, wystąpieniach nadszedł czas na dyskusje w mniejszych grupach. Do każdego, 9-osobowego stolika przypisana została jedna lub dwie osoby, które przeprowadziły interesujące warsztaty – pozwoliło to lepiej poznać się w mniejszym gronie oraz nawiązać osobiste relacje. Mentorzy starali się przekazać jak najlepiej swoją wiedzę podopiecznym, którym na koniec wręczyli oficjalne Certyfikaty. 

Finałem, zwieńczającym całodzienne wydarzenie, była loteria, która w formie kolorowych balonów, spadających z góry na uczestników, wywołała ogromną radość. Do wygrania, poza zestawami kosmetyków, było zaproszenie na Masterclass odbywający się w przyszłym roku w Rzymie! Wielu uczestnikom udało się także wygrać osobistą relację ze swoim mentorem-liderem!

Urozmaicone tematy, obecność znanych mentorów oraz możliwość poznania nowych osób sprawiły, że wydarzenie minęło błyskawicznie! To, co dobre, szybko się kończy… Dlatego już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji, w której mamy nadzieję ponownie wziąć udział, ponieważ możliwość współtworzenia takiego projektu oraz samo uczestnictwo w nim było wspaniałą przygodą i sprawiło nam ogromną przyjemność!