DANCE WAVE 2016 jest szóstą edycją najbardziej roztańczonego projektu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Już 18 maja, będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez profesjonalnych i niezwykle energicznych instruktorów.

 

 

 

Oferujemy wiele stylów tańca. Od klasyki, aż po jazz, taniec współczesny, a nawet hip-hop, czy dancehall (a także wiele, wiele więcej!). Zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Ceny zajęć będą idealnie dopasowane do studenckiej kieszeni. 15 zł pierwsze warsztaty i tylko 5 zł, każde kolejne. ZAPISY NA WARSZTATY

 

W tym roku, oprócz warsztatów tanecznych, przygotowaliśmy dla Was masę innowacji.

Główną i niewątpliwie najbardziej ekscytującą, jest wieczorny finał Dance Wave, czyli BITWA TANECZNA!

Do udziału w Bitwie zapraszamy wszystkich miłośników tańca, którzy lubią rywalizację i mają ochotę zawalczyć o NAPRAWDĘ FAJNE NAGRODY. ZAPISY NA BITWY

 

Aby połączyć pasję i energię z robieniem, czegoś dobrego, w czasie trwania wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc małej Tosi – podopiecznej Fundacji Zdążyć Dzieciom z Pomocą.

 

Więcej szczegółów znajdziecie na: WYDARZENIE

 

Dance Wave 2016