31 maja 2016 r. odbył się finał podróżniczego projektu Trippin’ Day. Przygotowania do wydarzenia zaczęły się już o godzinie 7:00 w biurach NZS-u.

 

Pierwszą atrakcją, przygotowaną przez organizatorów, był pokaz Capoeira, czyli taniec połączony ze sztuką walki. Następnie Międzynarodowa Szkoła Wing Tsun Kung Fu zaprezentowała nam pokaz oraz warsztaty samoobrony, w których studenci chętnie uczestniczyli. Zaś o godzinie 12:30 mieliśmy okazję zobaczyć pokaz boksu, przygotowany przez Felix Boxing Gym.

 

Trippin' Day 2016

Trippin' Day 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas wydarzeń każdy z uczestników miał okazję, aby spróbować prawdziwej kawy z różnych zakątków świata. Food truck z meksykańskim jedzeniem zadbał, aby nikt nie był głodny.

 

Trippin' Day 2016

Trippin' Day 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenie to miało na celu zachęcenie studentów do podróżowania. Dlatego, też organizatorzy zaprosili prelegentów, którzy podzielili się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z podróżowaniem.

Szymon Żoczek opowiedział o wyprawie na Aconcagua. Studenci byli pod wielkim wrażeniem, słuchając o tym jak ciężko jest się dostać na taki szczyt.

 

Trippin' Day 2016

Trippin' Day 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurs na wschód to prelekcja, podczas której dowiedzieliśmy się jak wygląda życie w Gruzji, Armenii czy Karabachu. Studenci zainteresowali się tematyką owych państw, o czym świadczyła liczba zadawanych pytań.

Radosne popołudnie umiliło nam wystąpienie Kamila i Piotra, którzy opowiedzieli nam o swojej pasji, jaką jest wspinaczka skałkowa. Ostatnią prelekcją, ale jakże ciekawą, było wystąpienie Twins On Tour, podczas której wybraliśmy się w podróż do Peru.

 

Trippin' Day 2016

Trippin' Day 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

O godzinie 19:30 przenieśliśmy się do klubu Grota 2 na Kampusie na wieczorek z podróżnikiem. Speed dating to atrakcja, która rozpoczęła nasz wieczorek, a także pozwoliła na lepsze poznanie się wśród uczestników. Następnie wszyscy świetnie się bawili podczas licznych konkursów, takich jak: licytacja i tabu.

 

Trippin' Day 2016

Trippin' Day 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że każdy kto przyszedł na Trippin’ Day dobrze się bawił oraz obudził w sobie chęć do zwiedzenia całego świata.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w naszym wydarzeniu! Do zobaczenia za rok. 🙂

 

Trippin' Day 2016