Manage-in 2022- edycja jesienna

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny Manage-In był dla naszych uczestników doskonałą okazją do poznania się lepiej i uczestnictwa w warsztatach. Mieliśmy okazję wziąć udział w szkoleniach, które dały nam wiedzę na temat przemówień publicznych oraz prowadzenia debat oksfordzkich. Poza szkoleniami uczestniczyliśmy w wielu grach integracyjnych, atmosfera była bardzo przyjazna i sprzyjająca nawiązywaniu nowych znajomości. Był to wyjazd niezapomniany i na pewno do niego wrócimy.

Pierwszego dnia odbyło się szkolenie na temat przemówień publicznych, które prowadzili Filip Piszczek oraz Michał Kozień. Szkoleniowcy w sposób ciekawy i przystępny przedstawili nam różne techniki i metody skutecznego przemawiania. Uczestnicząc w ćwiczeniach i symulacjach, mogliśmy wypróbować je na sobie i zobaczyć, jak radzimy sobie z prezentacją przed dużą publicznością. Pierwszy dzień zakończyliśmy grą terenową, która polegała na wykonywaniu przeróżnych, kreatywnych zadań np. nagranie filmu reklamowego i zdobywaniu jak największej ilości punktów. Następnego dnia szkolenie na temat debat oksfordzkich prowadził Filip Bogdał. Na początku szkolenia wprowadził nas w tematykę debat oksfordzkich, przedstawiając strukturę tego typu dyskusji. Następnie wzięliśmy udział w ćwiczeniach, które pozwoliły nam zapoznać się z różnymi technikami argumentacji i retoryki, a także nauczyć się przygotowywać merytoryczne i przekonujące przemówienia.

Trzeci dzień rozpoczęliśmy od szkolenia na temat naszej organizacji – NZS UEK. Przedstawialiśmy tam, jak działamy oraz jakie wyznajemy wartości i cele. Opowiedzieliśmy o wyjazdach i projektach, które organizujemy.

Dzień zakończył się integracyjną imprezą tematyczną, a powrót z Murzasichle urozmaiciło nam karaoke!

Autor- Teodor Wolski