Za nami kolejny udany finał projektu! 5 kwietnia, o godzinie 10, autokar pełen studentów głodnych nowej wiedzy wyruszył w stronę Rabki Zdrój, do ośrodka „Willa Wiesia”, gdzie odbyła się już 31. edycja wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego Manage-in.

Po zakwaterowaniu się w pokojach, nadszedł czas na oficjalne przywitanie uczestników przez koordynatorkę Sylwie Sarę oraz na część integracyjną, podczas której wszyscy mieli okazje się rozluźnić i lepiej poznać. 

Po obiedzie i po podzieleniu uczestników na dwie grupy, odbyły się wyczekiwane przez wszystkich pierwsze szkolenia.  Uczyliśmy się między innymi jak skutecznie zarządzać sobą w czasie, w obszarze życia osobistego, pod okiem Beaty Rybak. Dowiedzieliśmy się również czym jest punkt zwrotny w biznesie, na warsztacie prowadzonym przez duet Natalii Podżorskiej Kot i Karoliny Szpak. 

W piątek dzięki sprzyjającej pogodzie, organizatorzy rozpalili ognisko, przy którym każdy mógł się lepiej poznać. Kiedy wszyscy już napełnili brzuchy, był czas na tańce i śpiewy przy ognisku. 

Następnego dnia, tuż po śniadaniu, odbył się następny blok szkoleń. Tym razem mogliśmy się dowiedzieć, jakie są style osobowości i który z nich jest nam najbliższy. Wszystko to za sprawą Dominiki Maciołek. Graliśmy również w gry wymagające myślenia i współpracy z innymi. W tym samym czasie Filip Wilczak prowadził szkolenie na temat zarządzania projektami. Po części teoretycznej, uczestnicy podzieleni na małe grupki, mieli stworzyć swój plan projektu od podstaw.  Na końcu każda grupa pod okiem lidera miała zbudować wieżę z makaronu. 

Wieczorem, przyszedł czas na rozluźnienie się po całym dniu szkoleń. Odbyła się impreza przebierana o tematyce „Bogowie greccy”. Niektórzy przygotowali naprawdę pomysłowe stroje, dzięki czemu mieli szansę na wygraną w konkursie na króla i królową imprezy. Po kilku grach integracyjnych przeprowadzonych przez organizatorów, był czas na zabawę do białego rana. Uczestnicy, już dobrze ze sobą zintegrowani, wspaniale się bawili.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. W niedzielę, po prezentacji o NZS UEK, uczestnicy dostali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach, a także ciężkie giftpacki. Wszystkie gadżety zostały przekazane od naszych partnerów za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Po zrobieniu sobie pamiątkowego zdjęcia, wyruszyliśmy w drogę, gdzie ostatnim punktem wyjazdu był tradycyjny poprojektowy Chińczyk. 

Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!