Mikołajki 2023

Mikołajki 2023

Nic lepiej nie oddaje świątecznej atmosfery niż czas spędzony z bliskimi i sprawianie im prezentów. Doskonałą okazją do tego były tegoroczne Mikołajki NZS-owe.

Najpierw odbyło się losowanie. W biurze przez tydzień rozbrzmiewała świąteczna muzyka, a emocje przy otwieraniu losów sięgały zenitu. NZS-iakom bardzo spodobały się losy w formie malutkich prezentów przygotowane przez całą Grupę Projektową: Iwonę, Hanię, Martę, Adriana i Błażeja.

Dzień finału spędziliśmy na rozgrywkach znanych z popularnych teleturniejów. Błażej, idealny zastępca św. Mikołaja, wyciągał kolejne prezenty, losując w ten sposób osoby, które wezmą udział w danej konkurencji.

Najpierw Hania poprowadziła grę „Jaka to melodia?”. (Konkurencję zdecydowanie pobił Wojtek Osmański). Potem przyszła pora na tabu NZS-owe poprowadzone przez Iwonę. Uczestnicy popisali się wiedzą śpiewająco. Następnie  wybrane osoby miały szansę dokończyć tekst słynnych utworów z bajek i nie tylko w quizie przygotowanym przez Adriana. Potem pozostali uczestnicy zmierzyli się w grze „Wybuchający prezent”, którą poprowadziła Marta. Szybkość i celność ich odpowiedzi na pytania dotyczące świąt zaskakiwała, a gra przyniosła ogrom emocji. Dużym zaangażowaniem NZS-iacy wykazali się też podczas następnej konkurencji Adriana, w której dokańczali śpiewem słowa świątecznych piosenek. Może ktoś odkrył w sobie ukryty talent? Ostatnia konkurencja, czyli quiz Iwony na temat św. Mikołaja przyniósł dużo radości i idealnie zwieńczył mikołajkowy wieczór.

 

Atmosfery świątecznej dodawały wydarzeniu pięknie udekorowana sala (dziękujemy Julii Kani za pomoc) i słodki stół, na którym znalazły się ciasteczka przygotowane przez grupę projektową oraz słodkości przygotowane przez mamę Iwony (mamie też dziękujemy). Przez całe wydarzenie NZS-iacy mogli też przygotowywać sobie herbatki z syropem, cytryną i czym tylko dusza zapragnie.

Każdemu spodobały się otrzymane prezenty, a ich otwieranie było samo w sobie atrakcją. Konkurs na najlepsze zdjęcie świąteczne wygrał Robert (z babcią Basią).

Na koniec chętni udali się na integrację i jedno małe do Boardowej, gdzie czas upłynął miło i przyjemnie przy grach planszowych i rozmowach.

Nie mogliśmy sobie wyobrazić tego wieczoru lepiej. Dziękujemy wszystkim za udział i obecność tego dnia!