W dniu 18 stycznia 2020 roku w Hotelu Swing podczas zorganizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Balu Magistra studenci V roku wraz z Władzami naszej Uczelni mieli okazje oderwać się od codziennych obowiązków i poczuć klimat lat 20. oraz 30. ubiegłego wieku.

Wieczór zaczęliśmy od przemowy Pana Rektora Prof. UEK Dr Hab. Inż. Andrzeja Chochoła i naszej Koordynator Projektu Katarzyny Suchan oraz wspólnego zatańczenia poloneza i walca. Niektórzy z Uczestników zainspirowali się modą tamtych lat, co przejawiało się u pań w kreacjach ozdobionych piórami czy długimi sznurami pereł, a wśród panów m.in. charakterystycznym kapeluszem typu Borsalino. Najlepiej przebrane osoby zostały przez nas wyróżnione małym upominkiem i wspólnym zdjęciem pamiątkowym.

Przez cały wieczór bawiliśmy się w rytm muzyki granej przez zespół Sugarfree. Nie zabrakło również różnego rodzaju atrakcji, takich jak pokaz i lekcja tańca Swing czy wybór Króla i Królowej Balu. W trakcie trwania Balu możliwe było też skorzystanie z Fotobudki oraz zrobienie sobie sesji zdjęciowej na ściance NZS-u.

Wszystkim Uczestnikom Balu pragniemy szczególnie podziękować za spędzenie tej niezwykłej nocy w naszym towarzystwie i życzymy przyszłych sukcesów!

Tekst: Joanna Płonka