O Włos od pomocy 2023

Dnia 21 oraz 22 marca odbyła się 6. edycja „ O Włos od pomocy”. Hol Pawilonu S przemienił się w salon fryzjerski, gdzie 6 dziewczyn zdecydowało się ściąć swoje 35 centymetrowe warkocze, a tym samym dać szansę na lepsze życie osobom dotkniętym chorobą nowotworową.

W ramach akcji odbyła się także zbiórka pieniężna, na której łącznie udało się zebrać ponad 1000 zł. Grupa Projektowa starała się, aby każdy podczas tych dwóch wyjątkowych dni czuł się bajecznie. Nie zabrakło też strefy chillu z leżakami, kocykami i planszówkami, a każdy chętny mógł skorzystać z darmowego badania struktury włosów pod czujnym okiem konsultantów z FaleLokiKoki.

Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty z panią Beatą Kapałką z Fabryki Ekodzieła, gdzie mogliśmy spróbować swoich sił w tworzeniu kosmetyków naturalnych. Mamy nadzieję, że uczestnicy dobrze się bawili, a własnoręcznie wykonane balsamy i peelingi im służą!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w naszą akcję. Fundacja Rak’n’Roll zmieniła już życie wielu kobiet i jesteśmy dumni, że my także dołożyliśmy cegiełkę do wspólnej walki z nowotworem.

 Razem udowodniliśmy, że cuda zdarzają się nie tylko w bajkach! 

GP „O Włos od pomocy 2023” UEK

Autor: Lidia Kudła