Przygotowania do Obozu Beana już trwają!

Wakacje trwają, a my jesteśmy w trakcie przygotowań do XVIII już edycji najlepszego wyjazdu adaptacyjnego dla nowych studentów – Obozu Beana, którego data wypada 29.08-04.09. Co kryje się pod tą nazwą?

Niezapomniane wspomnienia, dobra zabawa i masa nowych, pozytywnie zakręconych znajomych. Jak co roku, obóz będzie miał miejsce w naszym ulubionym ośrodku wypoczynkowym „Ptaszyńcu” w Bocheńcu obok Kielc, gdzie dzięki drewnianym domkom i jeziorku będziecie mogli poczuć wspaniałą atmosferę wakacji. Jednak organizatorzy nie pozwolą Wam za długo siedzieć w miejscu – przygotowujemy dla Was mnóstwo atrakcji takich jak: park linowy, ślizg na klacie, ASG i wiele innych! Ponadto dowiecie się praktycznych rzeczy na temat studiowania na UEK-u, organizacji studenckich, a także sesji, która wcale nie jest taka straszna, jak ją malują!

 bean

Więcej możecie dowiedzieć się pytając osobiście Organizatorów, a także uczestników poprzednich edycji w dniach 14-19 lipca, kiedy to będziemy mieli stand promocyjny na Kampusie. Na pewno każdy z nich powie, że to był jego najlepszy tydzień w życiu!

Chcesz się o tym przekonać i stworzyć własne wspomnienia? Poznać nowych przyjaciół na całe życie? Śledź naszą stronę i 14 lipca wypełnij formularz zapisowy. Bo wszystko zaczyna się od Obozu Beana!