Dokładnie 26 sierpnia rozpoczęły się tygodniowe przygotowania nowoprzyjętych studentów do życia na naszej uczelni. Do 1 września trwała bowiem 21. edycja Obozu Beana, czyli wyjazdu pełnego emocji, zabawy i niezapomnianych chwil. Tygodniowa integracja po raz drugi miała miejsce w Ośrodku „JordaNova” na terenie Gołkowic Górnych.

Jak co roku, Organizatorzy przyłożyli szczególną uwagę do integracji uczestników, ale podczas wyjazdu nie zabrakło również elementów rywalizacji czy szkoleń. Festiwal kolorów, wieczór filmowy, wyjście do parku linowego i zajęcia z samoobrony to zaledwie część atrakcji, które przygotowała dla uczestników Grupa Projektowa. Każdego dnia na 'Beanków’ czekała nowa porcja rozgrywki, wiedzy o życiu studenckim oraz uczelni.

Tradycyjnym elementem każdej z edycji są między innymi ślizg na klacie, zmagania Beanków czy imprezy tematyczne. Ze względu na niesamowicie ciepłą pogodę, która dopisywała nam przez calutki wyjazd, przeprowadziliśmy również batalię wodną. Oprócz dobrej zabawy pozwoliła nam się ona troszkę schłodzić. Nie zabrakło również elementu rywalizacji na linii uczestnicy – organizatorzy w postaci meczu piłki nożnej.

W niedzielę każdy z nas zaczął zastanawiać się 'kiedy ten czas minął?!’. Wszystko co dobre, szybko się kończy, a więc 1 września dobiegła końca 21. edycja Obozu Beana. Po niezapomnianym tygodniu wszyscy bogatsi o nowe wspomnienia i znajomości wróciliśmy na kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wszyscy uczestnicy otrzymali giftpacki, czyli prezenty przygotowane przy współpracy z naszymi partnerami. Aby tradycji stało się zadość, wybraliśmy się na wspólny posiłek, czyli poprojektowy Chińczyk!

Widzimy się za rok!

Tekst: Agnieszka Urbańska