Ach, co to był za Bean!

Za nami już kolejna, dokładnie XXII edycja wyjazdu dla nowoprzyjętych studentów UEK, czyli Obozu Beana. Wyjazd organizowany w drugim tygodniu września ściągnął do ośrodka “JordaNova” w Gołkowicach Górnych masę pełnych energii uczestników.

Dzisiaj już z nostalgią wracamy do tego, co działo się w minionym tygodniu, ale z pewnością są to same miłe skojarzenia. Bumperball, gra terenowa, park linowy czy wspólne grillowanie to tylko ułamek tego, co działo się na tym obozie integracyjnym. Dobra zabawa, ciekawe atrakcje czy towarzysząca nam przy tym słoneczna pogoda to bardzo ważne elementy, jednakże to z czego jesteśmy najbardziej dumni to INTEGRACJA.

Aby dokładnie zobrazować sobie to, jak świetnie bawili się tegoroczni uczestnicy wyjazdu, zachęcamy do obejrzenia wideo-relacji Obozu Beana.

httpss://www.youtube.com/watch?v=48-WmhdNtug

Wszystkim uczestnikom Beana dziękujemy za udział oraz wspaniale spędzony tydzień. Każdy “Beanek” dołożył cegiełkę do tego, by tegoroczna edycja była pełna energii, uśmiechu i świetnej zabawy. Dodatkowo specjalne podziękowania i gratulacje należą się całej Grupie Projektowej, która przygotowała dla nas masę wspaniałych i zapadających w pamięć atrakcji.

Do zobaczenia za rok!

Tekst: Filip Rosa