W poniedziałek rano 23 sierpnia na naszym kampusie pojawiło się 40 nowoprzyjętych studentów naszej Alma Mater, którzy wyruszyli na tygodniową przygodę – Obóz Beana! Siedmiodniowa integracja po raz kolejny miała miejsce w Ośrodku JordaNova w Gołkowicach Górnych, niedaleko Nowego Sącza.

Dziesięcioro NZS-iaków na czele z koordynatorką Aleksandrą Kabałą intensywnie pracowało przez 3 miesiące, aby każdy uczestnik dobrze zapamiętał ten wyjazd. Organizatorzy jak zawsze przygotowali masę atrakcji, a wśród nich m.in. festiwal kolorów, ślizg na klacie, wyjazd do parku linowego czy na paintball laserowy. Codziennie na Beanków czekała porządna dawka integracji, rozrywki oraz wiedzy o naszej uczelni.

Niestety w tym roku pogoda nam nie dopisała, ale nie przeszkodziło to w dobrej zabawie. Noc Filmowa połączona z Grą Terenową czy też impreza z motywem neonowym urozmaicały nam chłodniejsze wieczory. Na naszym Obozie nie zabrakło też nutki rywalizacji podczas Zmagań Beanków, jak również aktywności sportowych w postaci meczu piłki nożnej i crossfitu.

29 sierpnia, kiedy 23. edycja Obozu Beana dobiegła końca, każdy był bogatszy o nowe znajomości, doświadczenia, wiedzę, a przede wszystkim niezapomniane wspomnienia. Po wręczeniu uczestnikom upominków przygotowanych dzięki naszym partnerom wróciliśmy do Krakowa i tradycyjnie udaliśmy się na posiłek do Chińczyka!

Tak minęła kolejna edycja Obozu Beana, a my już nie możemy doczekać się kolejnej – do zobaczenia za rok!

 

Tekst: Aleksandra Kabała