Obóz Beana 2022

Cóż to był za tydzień! W dniach 22-28 sierpnia 2022 roku w Gołkowicach Górnych, w ośrodku JordaNova, odbył się długo wyczekiwany, najlepszy wyjazd tych wakacji – Obóz Beana! W 24. edycji udział wzięło 50 nowoprzyjętych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 Grupa Projektowa na czele z Koordynatorką Natalią Pałką przez 3 miesiące ciężko pracowała, aby uczestnicy mogli spędzić ten czas jak najlepiej – przez cały tydzień mieli okazję brać udział w wielu atrakcjach: wyjeździe do parku linowego, Colorfunie, Sesji na Wesoło, Gali Mentorskiej czy Zmaganiach Beanków.

 Wspaniale było patrzeć na to, jak wszyscy się integrują i bawią ze sobą. W sobotę, na zakończenie wyjazdu, zorganizowana została impreza tematyczna – wesele! 28 sierpnia, kiedy Obóz Beana dobiegł końca, każdy wracał z niego z nowymi znajomościami i doświadczeniami.

 Po wręczeniu upominków zapewnionym dzięki naszym Partnerom, razem wróciliśmy do Krakowa i, zgodnie z tradycją, udaliśmy się na wspólny obiad. Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Obozu Beana!

Tekst: Alicja Pomietło