Nowy rok dopiero się rozpoczął, a my już zdążyliśmy się podsumować. W dniach 10-12 stycznia na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbył się cykl szkoleń o nazwie SeeUMaster, podczas których uczestnicy mogli rozwijać swoje umiejętności z zakresu oszczędzania pieniędzy oraz zakładania własnej firmy i jej prowadzenia.

Pierwszy dzień rozpoczął się szkoleniem w języku angielskim. Następnie dowiedzieliśmy się jak zadbać o dobrą relację pomiędzy finansami osobistymi, a własnym biznesem, mieliśmy okazję poznać 10 rzeczach o finansach, których nie powiedzą nam na studiach, a na koniec nauczyliśmy się planować płynność finansową w czasie.

1

W drugim dniu poznaliśmy tajniki skutecznych negocjacji w biznesie oraz mogliśmy wziąć udział w ćwiczeniach praktycznych z zakładania spółki z o.o. Na koniec, podczas prelekcji, dowiedzieliśmy się jak zamienić dobry pomysł w działający biznes.

7

Trzeciego dnia słuchaliśmy o metodach rozwijania swojej działalności za pomocą Facebooka oraz zarządzania czasem w pracy. Na ostatnim szkoleniu poznaliśmy sposoby kreatywnego rozwoju firmy.

Szkolenia rozbudziły ciekawość uczestników, którzy nie dawali odetchnąć naszym prelegentom nawet po szkoleniach – zadawali mnóstwo pytań i opowiadali o swoich planach na przyszłość. Dla tych najaktywniejszych przewidziane były giftpacki z atrakcyjnymi nagrodami. Doceniliśmy również osoby, które pojawiły się na największej liczbie szkoleń. Na koniec wręczyliśmy podziękowania dla prelegentów oraz zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie.

5

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim za obecność, a także życzyć powodzenia w zakładaniu własnych firm oraz sukcesów w ich prowadzeniu.