Właśnie dziś tj. 27 marca rusza siódma edycja akcji charytatywnej NZS UEK Dzieciom. Masz serce gotowe do pomocy, wspomóż akcje – #dajzabawkę!

W dniach od 27 marca do 4 kwietnia  na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się już 7 edycja wydarzenia „NZS UEK Dzieciom” organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK. Jego celem jest pomoc dzieciom chorym, podopiecznym dwóch krakowskich szpitali poprzez zbiórkę niezniszczonych zabawek, maskotek, artykułów szkolnych (kredki, bloki rysunkowe, farby itd.), książeczek, kolorowanek. Następnym krokiem będzie odwiedzenie małych pacjentów i przekazanie im wszystkich rzeczy dla nich zebranych.

Zabawki można przynosić na przygotowane stoiska, które będą znajdować się  w pawilonie S, F i C, a także przed klubem studenckim zaUEK. Potrzebne rzeczy można przynosić również do biur NZS UEK (pawilon S pok. 224 i 225). Zabawki mogą być zarówno nowe, jak i używane, jednak nie mogą być zniszczone. Przy tej okazji odbędzie się zbiórka pieniędzy dla fundacji „Wyspy szczęśliwe”. Liczymy na wielkie serca, dzięki którym uda się zrobić coś naprawdę wspaniałego dla innych.

INFOGRAFIKA2