Sprej 2022

Za nami okrągła, XX edycja SPreJa! Każdy z nas będzie na pewno wspominał ten weekend przez długi czas! W dniach 22-23 października udaliśmy się do Zakopanego jak zwykle do niezastąpionego ośrodka wczasowego “U Kuspra”.

Podróż upłynęła nam szybko i wesoło, zwłaszcza, że trafił nam się niesamowity kierowca Rafał, któremu humor również dopisywał! Zaraz po przyjeździe na miejsce na uczestników czekały już gry integracyjne, dzięki którym mogli się lepiej poznać i zacząć integrować.

Na wyjazd przyjechaliśmy się nie tylko integrować, ale i szkolić, dlatego nasze Sprejuchy miały okazję dowiedzieć jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i czego nie może zabraknąć w naszym CV na szkoleniu “Odezwiemy się do Pana” poprowadzonym przez Magdalenę Wrzos. Natomiast Jakub Orobeć i Gosia Maciaszek przeprowadzili Test Hartmana, który pomaga w poznaniu siebie i swoich predyspozycji! Uczestniczy również mieli okazję dowiedzieć się jak odnaleźć się na UEKu i czym tak właściwie jest nasz NZS! Po tak intensywnym dniu nie pozostało nam nic innego jak dalsza integracja! Najpierw odbyło się ognisko, które zdecydowanie podbiło serca uczestników! Zaraz po nim wspólnie bawiliśmy się na imprezie tematycznej “Szybcy i Wściekli”! Wszystko nie mogło się zakończyć w inny sposób niż wspólną “Jolką o 5”! W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się również na Krupówkach, co było idealnym zwieńczeniem wyjazdu!

 

Cała Grupa Projektowa włożyła wiele serca w przygotowania i cały projekt, co jak najbardziej przyniosło zamierzony efekt! Z pewnością jeszcze długo będziemy wspominać ten czas!

Tekst: Magdalena Szczerba