5 marca br. w Hotelu Best Western Premier**** odbył się Bal Licencjata, na którym studenci 3 roku studiów świętowali rychłe ich zakończenie. Bal Licencjata to już tradycja na naszym Uniwersytecie i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

 

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji, przygotowanej pod przewodnictwem Anny Balcarczyk, był tytuł jednego z filmów o Jamesie Bondzie ,,Tylko dla Twoich Oczu”. Uczestnicy oprócz zabawy na parkiecie mogli korzystać z takich atrakcji, jak gra w pokera czy zdjęcia z Agentem 007 w fotobudce.

 

Bal Licencjata

Bal Licencjata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już od godziny 19:00 Organizatorzy czekali w holu hotelu na gości, a o godzinie 20:00 po przemowie Koordynatorki został wzniesiony uroczysty toast. Następnie uczestnicy mieli możliwość zatańczenia poloneza oraz walca wiedeńskiego.

 

Bal Licencjata

Bal Licencjata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przed północą odbył się konkurs na Króla Balu. Szczęśliwy zwycięzca oprócz upominków ufundowanych przez naszych Partnerów, otrzymał czarną muszkę na wzór tej, którą nosił James Bond. Po wyborze króla odbyło się krojenie tortu, a zaraz po nim konkurs na Królową Balu, która również otrzymała prezenty od naszych Partnerów, a dodatkowo 7 czerwonych róż. Zabawa trwała do białego rana. Mimo zmęczenia nikt nie chciał zejść z parkietu.

 

Bal Licencjata

Bal Licencjata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogromne podziękowania należą się Panu konferansjerowi Piotrowi Majewskiemu oraz Grupie Partner za profesjonalne poprowadzenie Balu, ale również wszystkim tym, którzy w tą wyjątkową noc zaszczycili nas swoją obecnością.

 

Bal Licencjata

Bal Licencjata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mamy nadzieję, że ten Bal pozostanie na zawsze w Waszej pamięci i ilekroć będziecie oglądać film o super agencie z londyńskiego wywiadu, będziecie nas wspominać. Do zobaczenia za rok!

 

Bal Licencjata

Bal Licencjata