Wśród wielu wydarzeń, jakie organizowane są przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, brakowało jednego- związanego z naszymi papierowymi przyjaciółmi. Nadszedł czas by to zmienić! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków czytelnictwa na Książkę w Ciemno, czyli charytatywną akcję promującą sięganie po literaturę!

Od 7 do 9 marca na terenie naszego Kampusu odbędzie się kiermasz, na którym każdy będzie mógł nabyć książkę za symboliczną opłatą, a dochód zostanie przekazany na fundację, która wspiera dzieci chore na nowotwory. Żeby jednak wybór nie był taki prosty, charytatywne cegiełki będą zapakowane w jednolity brązowy papier, na którym napiszemy drobne wskazówki i cytaty dotyczące ich zawartości.

Od jakiegoś czasu trwa już zbiórka książek na nasz kiermasz! Jeśli tylko ktoś posiada lekturę, do której raczej już nie wróci, będziemy wdzięczni, gdy przekaże ją nam. Postaramy się dać jej drugie życie. Pamiętajcie, że oddanie swojej literatury na akcję to sposób pomocy chorym dzieciom. Możecie  to uczynić w Klubie Grota 2.0 na terenie naszego Kampusu oraz w biurach NZS-u pawilon S, Pokój 225.

Istnieje również możliwość wysyłki książek na adres fundacji „Wyspy Szczęśliwe” – Wielicka 265, 30-663 Kraków

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowego wydarzenia: WYDARZENIE!

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do wsparcia Książki w Ciemno. Pokażmy, że Studenci pomagają i czytają!