Walentynki NZS UEK 2023

Kolejne Walentynki NZS UEK już za nami! Tym razem przeprowadzone zostały w nieco innej formie niż dotychczas. Grupa projektowa w składzie: Wiktoria Dworniczak (koordynator), Zosia Korycińska, Kasia Kozioł, Julia Drwal oraz Jagoda Adamska zorganizowała wydarzenie w stylu lat 60. i  TWISTA!  

Wydarzenie zaczęło się od warsztatów tanecznych – mieszanka kultowego twista i tańca klubowego przemówiła do uczestników, którzy dali porwać się muzyce. Świetne zajęcia przeprowadzone przez Karolinę Bajor i Kacpra Musialskiego okazały się strzałem w dziesiątkę. 

Nowo nabyte umiejętności trzeba oczywiście przetestować! Idealnym do tego miejscem okazał się klub ZOO. Gdy tylko NZS-iacy dotarli na parkiet nie było siły, która dałaby radę ich stamtąd ściągnąć. Wszyscy jednak wiemy, że mimo świetnej muzyki i odlototowego towarzystwa trzeba było znaleźć też czas na chwilę odpoczynku, ale to wcale nie oznaczało nudy. Grupa Projektowa przygotowała atrakcje także dla tych którzy musieli chwilę odetchnąć. Na wejściu uczestnicy otrzymali kolorowe opaski definiujące ich status związkowy, w klubie znalazło się też miejsce na stanowisko z wróżbami miłosnymi. Chwilę przed północą odbył się konkurs wieńczący wcześniejsze warsztaty. Instruktorzy tańca wyłonili spośród NZS-iaków szalejących na parkiecie króla i królową twista!

W klubie miał też miejsce finał poczty walentynkowej – listy miłosne trafiły do adresatów!

Autorzy:

Kasia Kozioł

Wiktoria Dworniczak