Poziome

Tygodniowy wyjazd integracyjny dla świeżo upieczonych studentów pierwszego roku naszej Uczelni. Poza wieloma atrakcjami, które stały się już tradycją, na finale projektu odbywa się również szkolenie, które ma ułatwić studentom rozpoczęcie nauki na UEK-u.

Uczestnicy spędzają tydzień w ośrodku wypoczynkowym i mają okazję poznać siebie nawzajem oraz posłuchać trochę o studiowaniu na naszej Uczelni od NZS-iaków tam obecnych. Dzięki temu łatwiej jest Im zaaklimatyzować się w październiku i bez większych obaw rozpocząć naukę.

bean1
bean2
licencjat500x200

Bal Licencjata to niepowtarzalna uroczystość skierowana do wszystkich studentów trzeciego roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Bal jest wspaniałym zwieńczeniem studiowania na pierwszym stopniu na Naszej Alma Mater i niezapomnianą nocą, którą studenci mogą spędzić w gronie swoich przyjaciół z wykładowych sal.

Oprócz wyśmienitego jedzenia i doskonałej muzyki, uczestnicy mogą spodziewać się licznych atrakcji oraz konkursów z cennymi nagrodami. Jedną z zabaw jest tradycyjny konkurs na Króla i Królową Balu.

licencjat1
licencjat2
magister500x200

Od lat, systematycznie na przełomie stycznia i lutego, studenci kończący naukę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie mają okazję zwieńczyć swoją pracę i sukces, jakim jest obrona pracy magisterskiej, uczestnicząc w uroczystym Balu, w towarzystwie swoich przyjaciół, profesorów, przedstawicieli Władz Uczelni oraz reprezentantów świata biznesu.

Projekt ten został zrealizowany po raz pierwszy w 1999 roku. Bal odbył się wtedy w Zamku w Przegorzałach. Co roku bierze w nim udział około 400 uczestników.

magister1
magister2