prawiekino500x200

Po raz pierwszy projekt odbył się w 2010 roku z inicjatywy członków NZS Uniwersytetu Warszawskiego. Odniósłszy sukces w Warszawie, od kilku lat Prawie Kino organizowane jest także na innych polskich uczelniach. Na UEK-u po raz pierwszy zagościło w roku akademickim 2015/2016.

Celem Prawie Kina jest przeniesienie uczestników do świata kinematografii poprzez zorganizowanie cyklicznych, nieodpłatnych, filmowych wydarzeń dla studentów. Każdemu pokazowi towarzyszy spotkanie z osobą związaną z filmem. Do tej pory w Prawie Kinie NZS UEK wzięli udział między innymi: Marian Dziędziel, Jerzy Trela i Jarosław Boberek. Co roku zwieńczeniem pokazów filmowych jest jedyne w swoim rodzaju kino plenerowe - kino samochodowe mające miejsce na terenie Kampusu UEK!

prawiekino2
prawiekino1
snowflow500x200

Narciarsko-snowboardowy wyjazd dla studentów UEK-u, pełny szkoleń dla osób już jeżdżących oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją zimową przygodę. Snow Flow to 3 dni szkoleń na stoku oraz integracji. To także możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych zawodach narciarsko-snowboardowych.

Snow Flow to idealna okazja, aby poznać nowych ludzi o wspólnych zainteresowaniach i spędzić czas w dobrym towarzystwie!

snowflow1
snowflow2
logo_standard

Dance Wave – czyli najbardziej roztańczony NZS-owy projekt. To warsztaty taneczne, odbywające się na terenie Kampusu UEK. Przez cały dzień uczestnicy mogą wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez utalentowanych i żywiołowych instruktorów. Oferujemy kilkanaście różnych stylów tańca – od dynamicznych i zmysłowych tańców latynoamerykańskich, poprzez taniec współczesny, energetyczny hip-hop, a dla par – taniec towarzyski!

Nasze warsztaty kierowane są zarówno do osób początkujących, jak i tych, którzy już mieli do czynienia z tańcem. Oprócz nowych umiejętności, które studenci mają możliwość nabyć, czeka nas aktywny wysiłek, pozytywna energia, a przede wszystkim świetna zabawa!

dancewave2
dancewave1