7 marca 2020 Folwark Zalesie zatrząsł się od stuku obcasów, śpiewów młodych gardeł i tanecznych kroków na parkiecie, za sprawą, zorganizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, Balu Licencjata 2020. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był Zaczarowany Las, z którym kojarzyły się wiszące zielone dekoracje, wprowadzające Uczestników w cudownie leśną oraz magiczną aurę.

Przyszli autorzy prac licencjackich mogli na chwilę zapomnieć o kończącym się terminie oddania prac i oddać się wspólnej zabawie do białego rana.

Ceremonia została zapoczątkowana przemową koordynatorki – Anny Chojnowskiej, a następnie polonezem oraz walcem prowadzonym przez konferansjera.

Podczas Balu Uczestnicy mogli zagwarantować sobie też niepowtarzalną pamiątkę w formie zdjęć z fotobudki, która przeżywała oblężenie niemal cały wieczór.

Jednak co to byłby za Bal bez Króla i Królowej? Oczywiście tego elementu nie mogło zabraknąć również na naszym Balu. Para królewska została wyłoniona spośród śmiałków gotowych połamać nogi w imię korony i uhonorowania cennymi nagrodami.

Żonglujący butelkami i emocjami Uczestników barman – Adam Brańczyk zafundował niecodzienne doświadczenie zarówno wizualne, jak i smakowe dla szczęściarzy, którym udało się dorwać drinka od mistrza świata.

Wszystkim Gościom na Balu dziękujemy za uczestnictwo w tej jakże szczególnej nocy oraz pragniemy życzyć powodzenia z nadchodzącymi wyzwaniami!

Tekst: Maja Nosewicz