Chcesz dobrze wypaść przed innymi, ale nie wiesz jak to zrobić? Wydaje Ci się, że Twój przekaz jest prosty, ale ludzie i tak go nie rozumieją? Znajomi pytają Cię – stary, ale serio – WHAT DO YOU MEAN?! Ten projekt jest właśnie dla Ciebie.

 

Manage-In to 3 – dniowy wyjazd szkoleniowy organizowany dla studentów UEK, który pozwoli poszerzyć Wasze umiejętności menedżerskie przydatne w codziennym życiu oraz przyszłej karierze zawodowej.

 

Tematyka tegorocznych szkoleń to:

-autoprezentacja, czyli jak zachwycić innych swoją osobą

-mowa ciała

-przygotowanie oraz przeprowadzanie wystąpienia publicznego

-jak dotrzeć do serc ludzi

-jak skutecznie opowiadać historie

-jak uczynić prezentacje ciekawszą

-jak zainteresować słuchaczy

 

Uważamy, że wiedza to potęga, a umiejętności związane z autoprezentacją i wystąpieniami są coraz bardziej pożądane przez pracodawców oraz istotne w codziennym życiu – zarówno przy nawiązywaniu nowych znajomości jak i przy prezentacjach np. podczas zajęć czy obrony prac dyplomowych. Na koniec wyjazdu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Ale oczywiście nasze projekty to nie tylko nauka! Oprócz szkoleń czekają na Was  super atrakcje, niezapomniane wieczory oraz dużo integracji.

 

Cena

Całkowity koszt wyjazdu to 135 zł. W cenie zawarte są szkolenia, ubezpieczenie, transport, wyżywienie, nocleg, , atrakcje, gadżety wyjazdowe.

Data

15-17 kwietnia 2016 r. (wyjazd w piątek rano, powrót w niedzielę po południu)

Miejsce

Ośrodek Szeligówka w Pyzówce koło Nowego Targu

Zapisy

FORMULARZ  

 

Manage-In 2016

 

A tak było w zeszłych latach…. 🙂

 

Uczestnicy SPreJ'a 2015 podczas szkolenia

5

seeumaster2

Manage-In