James Bond w Krakowie, czyli Bal Licencjata 2016. Już 5 marca br. odbędzie się 8. edycja tego wydarzenia. Podobnie jak było to rok wcześniej, wydarzenie to odbędzie się w Hotelu Best Western Premier****. Bal Licencjata to event skierowany do studentów 3 roku, którzy nieuchronnie zbliżają się do końca pierwszego etapu edukacji na uczelni wyższej.

 

Jest to prawdziwa studencka studniówka! Trzecioroczniacy mają niepowtarzalną okazję spotkać się w wspólnym gronie, powspominać i bawić się do białego rana. Tegorocznym motywem przewodnim jest dobrze wszystkim znany film o  agencie 007- Jamesie Bondzie. Organizatorzy pod przewodnictwem Anny Balcarczyk już od grudnia 2015 roku dokładają wszelkich starań, aby ta edycja  była wyjątkowa.

Co przygotowała dla nas ekipa Balu? ”Wszystkich atrakcji nie możemy zdradzić, aby uczestnicy oczekujący na Bal z niecierpliwością, byli zaskoczeni tym co zobaczą, jednak możemy zapewnić, że nie braknie nawiązań filmowych. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno królowie parkietu, jak i koneserzy kasyna. Każdy będzie mógł  zrobić sobie również pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.”- opowiada jeden z organizatorów.

Hasłem tegorocznego balu jest tytuł jednego z filmów ,,Tylko dla Twoich oczu”. Wszystkim, którzy już 5 marca będą świętować 3 rok studiów życzymy szampańskiej zabawy!

 

Bal Licencjata 2016