Niech żyje Bal! – relacja z Balu Magistra 2011

29 stycznia w Hotelu Fero Express, przyszli absolwenci wraz z Kolegium Rektorskim, bawili się na uroczystym Balu Magistra, organizowanym po raz trzynasty przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Gości tradycyjnie przywitał krótkim przemówieniem Rektor UEK prof. dr hab. Roman Niestrój. Kolejnym punktem uroczystości po wzniesionym toaście był polonez, który podkreślił elegancki charakter imprezy. Klimatu dodawały również rozdane paniom karnawałowe maski.

O świetny nastrój i dobrą zabawę do białego rana zadbał zespół Rock&Walk i Freshback oraz Dj. Jak co roku pojawiło się mnóstwo atrakcji, które uświetniły tę magiczną noc. Przed północą odbyły się krótkie warsztaty salsy kubańskiej prowadzone przez Szkołę Tańca Black & White Salsa. Wodzirej przeprowadził liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich najważniejszy – na Króla i Królową Balu. Do wygrania były m.in. biżuteria dla Pań i Panów, wejściówki na squasha, fitness, tai chi, jogę, zaproszenia do kina. Aby sprawdzić swoje szczęście w grach losowych, organizatorzy przygotowali loterię.

Wyśmienita zabawa oraz uśmiech towarzyszyły uczestnikom do samego końca. Swoje wrażenia balowicze pozostawili w pamiątkowej kronice.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!

Zdjęcia z imprezy dostępne są na stronie album.studiorc.pl.

 

Login: magister

Hasło: magister

 

Zamówione zdjęcie do odbioru w biurach NZS (Pawilon S, pokój 224).