Kliszożercy 2010

Masz bystre oko? Błyskawiczny refleks? Instynkt łowcy nie daje Ci zasnąć? Sezon na fotkę się zbliża…

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie pragnie zaprosić wszystkich studentów zainteresowanych fotografią do wzięcia udziału w siódmej edycji konkursu fotograficznego „Kliszożercy”!

Czas ucieka, ale Ty wciąż masz możliwość wziąć udział w konkursie z niezwykle wartościowymi nagrodami! Już po raz siódmy ogłaszamy konkurs „KLISZOŻERCY”, dzięki któremu będziesz mieć możliwość pokazania swoich umiejętności, podzielenia się swoją pasją oraz wygrania wielu cennych nagród o łącznej wartości przekraczającej 10 tys. zł!

Chciałbyś być szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej lustrzanki cyfrowej? A może dokształcić swoje umiejętności na jednym z warsztatów fotograficznych? Jeśli nie to, to może pragniesz powiększyć swoją bibliotekę o unikalne pozycje książkowe? A może potrzebujesz bonów na mnóstwo odbitek?

Wystarczy, że prześlesz swoje zdjęcia. Do wyboru masz aż cztery kategorie:

1) Człowiek w wielkim świecie – życie w XXI wieku.

2) Dziecko jest chodzącym cudem…

3) Najpiękniejszy czas w życiu – STUDIA!

4) Ukraina – duży kraj, dla przygody to jest raj!

Finał tegorocznej edycji „KLISZOŻERCÓW” odbędzie się 14 maja w krakowskim klubie Pauza (ul. Floriańska 18), gdzie zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody. W dniach 17 maja – 4 czerwca, podczas wystawy pokonkursowej na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, będzie można podziwiać wszystkie prace.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 7 maja 2010.

Konkurs jest objęty patronatem Miesiąca Fotografii w Krakowie organizowanego przez Fundację Sztuk Wizualnych, Fundację Imago Mundi i Miasto Kraków a także objęty patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie JM prof. dr. hab. Romana Niestrója.

W razie pytań prosimy pisać pod adres kliszozercy@nzsuek.pl