Bal V Roku 2004

Ideą Balu V Roku jest uwieńczenie lat studenckich, sukcesów i porażek większych i mniejszych oraz pięcioletniej nauki poprzez udział, w jednym z największych bali karnawałowych w Małopolsce, wspólnie z Władzami Akademii Ekonomicznej w Krakowie, przedstawicielami świata biznesu, a przede wszystkim z przyjaciółmi.

Rozpoczęliśmy uroczystym polonezem, który był ze strony wodzirejów istnym mistrzostwem świata! Ponieść muzyce również dali się uczestnicy konkursów: rock-n-rolla, Zorby i Cancana. Sala balowa wirowała, a krawaty i koronki razem z nią… Za każdy konkurs organizatorzy przewidzieli nagrody.

Rozbiór Akademii Ekonomicznej w Krakowie niech nie przeraża, obyło się bez rozlewu krwi… ale noże się przydały… do krojenia tortu z pięknym zdjęciem Naszej Uczelni przez przedstawicieli władz Akademii. 🙂

Z głośników prócz muzyki regularnie dało się słyszeć nawoływania „Miłosz! Miłosz, gdzie jesteś?” Ale impresario czuwał nad wszystkim i był w kilku miejscach jednocześnie! Należy nadmienić, iż wspierany był przez osiem niesamowitych osób z grupy projektowej, które także dwoiły się i troiły, by sprostać wymaganiom Dyktatora.

Uczestnicy Balu rozpieszczani przez kelnerów dobrym winem niechętnie schodzili z parkietu przy pierwszym blasku jutrzenki 🙂