Bal V Roku 2007

Bal V Roku już za nami!

Bal V Roku Akademii Ekonomicznej w Krakowie czyli coroczna zabawa dla studentów kończących naukę w Akademii Ekonomicznej w Krakowie organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów AE w Krakowie niestety już za nami. 9 lutego do hotelu „Cracovia” tłumnie przybyły eleganckie pary, aby wspólnie bawiąc się, hucznie i z radością podsumować złoty okres studiów.

Bal rozpoczął się tuż po 20:00 tradycyjnym już polonezem. Następnie przy lampce szampana złożyliśmy sobie życzenia pomyślnego zakończenia studiów oraz wkroczenia z zapasem energii i szczęścia w kolejny etap życia i zabawa rozpoczęła się na dobre. Wodzirej Józef Hojna dwoił się i troił, aby znaną i zapadającą w ucho muzyką porwać wszystkich do tańca. Dziesiątki par oddawały się szaleństwu na parkiecie, przerywając zabawę co pewien czas, by stanąć w szranki w licznych konkursach przeprowadzonych tej nocy. A było o co walczyć: pierścionek z brylantem dla Królowej Balu, a dla Króla złote spinki, bilety autokarowe do Anglii, kursy językowe, darmowe wizyty w salonie fryzjerskim, w solariach i wiele innych. O 24:00 pośród licznych dań serwowanych tej nocy spróbowaliśmy tortu, który pokroił Dziekan Wydziału Towaroznawstwa dr hab. Andrzej Chochoł, prof. AE. Bawiliśmy się do białego rana i aż było nam żal, że tak szybko i niepostrzeżenie ta niezwykła noc dobiegła końca.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!
Niezależne Zrzeszenie Studentów AE w Krakowie

 

Teraz pozostaje nam już tylko powracać wspomnieniami do wydarzeń tej nocy. Wszyscy chętni mogą nabyć pamiątkowe zdjęcia z Balu V Roku. Należy znaleźć interesujące zdjęcie na stronie NZS, zamówić je, a następnie odebrać w biurze NZS (pawilon sportowy, pokój 224)