Co nas czeka w tym roku?

 Nowy rok akademicki rozpoczął się na dobre! W naszej Organizacji to czas wzmożonej pracy i nowych wyzwań. Już teraz ruszyły przygotowania do nowych projektów. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby uatrakcyjnić życie studentom UEK-u. Co nas czeka w roku akademickim 2015/2016? Zobaczcie sami!

 

Kliszożercy

X edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dobiega końca. Już 22 października spotykamy się w kawiarni Kolanko nr 6 na krakowskim Kazimierzu, aby wspólnie podziwiać przysłane fotografie oraz poznać zwycięzców tegorocznej edycji!

SPreJ

Czym właściwie zajmuje się starosta? Wszystkiego o tej funkcji, a także o tym, jak poruszać się w uczelnianym gąszczu dowiesz się na wyjazdowym szkoleniu dla pierwszorocznych liderów.

Wampiriada

Daj innym coś od siebie! Dwa razy w roku masz okazję oddać krew na Uczelni, a przy okazji zgarnąć super nagrody! Dołącz do setek uczelnianych krwiodawców!

DKMS

Dla Ciebie to 5 minut, dla kogoś całe życie! Głównym celem przedsięwzięcia jest rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego oraz przełamywanie mitów, które związane są z oddawaniem komórek macierzystych.

Studenci UEK Zwierzakom

Co roku Studenci UEK pokazują jak wielkie mają serca. Zbieramy niezbędne rzeczy dla krakowskich podupadających schronisk, jak sucha i mokra karma, koce, kubraczki chroniące przed zimnem, a także zabawki dla kociąt i szczeniąt.

SeeUMaster

Rozpoczynasz właśnie II stopień studiów na UEK-u? Dobrze trafiłeś! 2 dni pełne ciekawych szkoleń, duża dawka wiedzy i motywacji, a do tego możliwość wygrania płatnego stażu w jednej z międzynarodowych firm.

Bal Magistra

Ostatni Bal w karierze każdego studenta. Obowiązkowy punkt roku akademickiego, wieńczący przygodę z Uczelnią. Dla tych niesamowitych wspomnień warto poświęcić całą noc na parkiecie.

Bal Licencjata

Pierwszy etap studiów zbliża się do końca – to znak, że czas zabrać swoich przyjaciół i uroczyście zakończyć studia licencjackie podczas całonocnej zabawy pełnej dobrej muzyki, wielu atrakcji i konkursów.

Snow Flow

Wyjazd narciarsko-snowboardowy dla wszystkich studentów UEK-u, których łączy wspólna, zimowa pasja! 3 dni pełne szkoleń, zarówno dla osób już jeżdżących, jak i stawiających pierwsze kroki na stoku.

Manage-In

To najlepsza opcja szkoleniowa na naszym Uniwersytecie! 3-dniowy wyjazd, podczas którego przyszłe rekiny biznesu zdobywają wiedzę oraz doświadczenie niezbędne każdemu managerowi.

NZS UEK Dzieciom

Lubimy pomagać! Co roku organizujemy akcję charytatywną dla dzieci ze Szpitala Dziecięcego. Przeprowadzamy zbiórkę zabawek i słodyczy na kampusie, a także spędzamy czas z małymi pacjentami, organizując im ciekawe gry i zabawy!

Dance Wave

Warsztaty i pokazy taneczne odbywające się na terenie Kampusu UEK. Możliwość trenowania z najlepszymi tancerzami i swoimi znajomymi! A to wszystko w przyjemnej atmosferze!

JUWENALIA UEK

Daj się ponieść emocjom i przeżyj prawdziwe święto studentów! Weź udział w konkursie na Najmilszych UEK, przeżyj X-tremalne emocje, zobacz film pod gwiazdami, graj ze znajomymi, bądź świadkiem odkrycia nowej gwiazdy rockowej i szalej podczas koncertu finałowego!

Trippin’ Day

Jesteś zafascynowany podróżami? Interesuje Cię obca kultura? Trippin’ Day jest dla Ciebie! Poznasz ciekawostki z wielu krajów, posłuchasz podróżników, skosztujesz potraw z różnych stron świata i weźmiesz udział w konkursach. A to wszystko na świeżym powietrzu!

Obóz Beana

Studiowanie to przygoda, zacznij ją z nami! Poznaj wspaniałych ludzi, dowiedz się kto tak naprawdę rządzi Uczelnią i przeżyj pierwszą “sesję” na wesoło. Daj się porwać do zabawy i pojedź na Obóz Beana!