W dniach 5-6 listopada 40 studentów pierwszego roku miało okazję uczestniczyć w wyjeździe szkoleniowo-integracyjnym SPreJ. Czternasta edycja projektu odbyła się w Poroninie koło Zakopanego.

Pierwszego dnia szkolenie poprowadzili NZS-iacy Kacper Podkul i Dorota Woźniak. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat funkcjonowania uczelni oraz praw i obowiązków studenta. Dowiedzieli się, że studia to również rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Nie zabrakło także czasu na integrację. Wieczorem nadszedł czas na imprezę przebieraną w stylu Horror Party.

 

23

 

Następnego dnia szkolenie z zakresu wystąpień publicznych przeprowadził Norbert Marek. Uczestnicy odkryli jak wzbudzić zainteresowanie słuchaczy oraz jak profesjonalnie przekazać treść swojego przemówienia. Później przyszedł czas na prezentację NZS UEK. Wyjazd zakończyliśmy podziękowaniami, rozdaniem nagród i oczywiście

pamiątkowym zdjęciem.

41

 

Wszystkim uczestnikom oraz szkoleniowcom bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że długo nie zapomnicie tego wyjątkowego weekendu.