Czym jest Zróbmy Coś Fajnego?

Zróbmy coś fajnego to przewodnik dla każdej osoby, która szuka alternatywnych doświadczeń na wyciągnięcie ręki w Krakowie. Jest to portal, który zbiera w jednym miejscu atrakcje, o których mogliście nawet nie słyszeć. Serwis powstał 1 lutego 2015 roku i od samego początku dynamicznie się rozwija. Pierwsze 2 dni funkcjonowania to 2500 polubień na Facebook’u. Inicjatywa ma na celu aktywizowanie społeczności do ciekawego odpoczynku. Na serwisie zaprezentowana została lista alternatywnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Portal skierowany jest zarówno do mieszkańców miasta, jak i turystów, którzy chcieliby poznać Kraków od tej intrygującej strony, niekoniecznie odwiedzając tylko znane wszystkim zabytki. Przyświeca mu hasło „stop miejskiej nudzie!”.  Jeszcze w tym roku planowane jest pojawienie się w innych miastach, a celem twórców jest zostanie największym alternatywnym przewodnikiem po całej Polsce!

Wśród atrakcji znajdziecie wiele zakątków w mieście, które nie pojawiają się w standardowym przewodniku, miejsc, w których możecie uprawiać sporty wraz z opisem jak zacząć swoją przygodę oraz aktywności, o których nie mieliście pojęcia. Znajdziesz tam pomysły jak aktywnie spędzić czas, weekend ze znajomymi, czy wieczór we dwoje.


W tym momencie Zróbmy Coś Fajnego to:

– ponad 100 atrakcji;

– dziesiątki fajnych wydarzeń w Krakowie w miesiącu;

9000 fanów na Facebook’u;

– ponad 150000 odsłon.

 

Kto tworzy Zróbmy Coś Fajnego?

Zróbmy Coś Fajnego to inicjatywa, która została zapoczątkowana przez grupę ośmiu znajomych. Są to ludzie z pasją i tą pasją chcą zarażać innych. Wśród twórców są specjaliści z wiedzą popartą doświadczeniem z zakresu marketingu i promocji internetowej, zarządzania, realizacji projektów oraz eventów. Jest to mieszanka doświadczenie i świeżego spojrzenia, które gwarantuje elastyczność i umiejętność dostosowania się do warunków otoczenia.

Plany na przyszłość.

Aby sprostać Waszym oczekiwaniom, planowana jest przebudowa portalu tak, aby ułatwić Wam wyszukiwanie interesujących Was aktywności. Lokalizacja aktywności na mapie oraz filtrowanie ułatwi Wam korzystanie z atrakcji. Celem twórców jest opisanie na portalu atrakcji z innych głównych miast Polski oraz dalsza ekspansja, aby stać się alternatywnym przewodnikiem po atrakcjach w całej Polsce. Zmian na stronie oraz rozbudowy portalu możecie się spodziewać jeszcze w tym roku!

Co będzie wyróżniać stronę w stosunku do obecnej wersji?

mobilność – możliwość łatwego korzystania „tu i teraz”, w terenie;
lokalizacja – serwis oparty będzie na mapie z zaznaczonymi atrakcjami;
nawigacja – czyli jak dostać się do celu;
wyszukiwanie – będzie jeszcze łatwiejsze dzięki specjalnym filtrom po cenie, rodzaju atrakcji, godzinach otwarcia, czy odległości od Was;
polecanie – czyli łatwy system ocen miejsc/atrakcji;
ranking atrakcji – pokaże Wam gdzie udać się w pierwszej kolejności.

Wesprzyj portal!

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będzie możliwa realizacja tych planów. Wejdźcie na PolakPotrafi.pl, gdzie już 19 lipca rozpoczęła się zbiórka i sprawdź co dokładnie dla Was przygotowali organizatorzy. Projekt potrwa kilka tygodni, a zebrane środki będą w całości przeznaczone na prace związane z udoskonaleniem portalu.

Już dziś wejdźcie na stronę www.zrobmycosfajnego.pl. Przekonajcie się co portal ma Wam do zaoferowania. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowymi atrakcjami oraz zmianami na portalu – zapiszcie się do newslettera. Koniecznie powiedzcie Waszym znajomym o ZróbmyCośFajnego!