Innowacyjne zajęcia językowe AIESEC University

Już 12 marca ruszają warsztaty językowe AIESEC UNIVERSITY,  które w niebanalny sposób przybliżą Ci codzienny język obcego kraju, a także jego kulturę. Uczestnicy będą mieli okazję posługiwać się językiem obcym w praktyce oraz spędzić czas z prowadzącymi również poza zajęciami w klasach. Sprawdź sam na www.learnbyplay.pl


AIESEC University oferuje duży wybór języków zarówno popularnych jaki i tych bardziej egzotycznych. Zajęcia łączą teorię z praktyką dając uczestnikom możliwość swobodnego komunikowania się w obcym języku. Warsztaty to również jedyna w swoim rodzaju okazja, by mieć kontakt z innymi kulturami, nie wyjeżdżając z Polski.

Cały kurs trwa 6 tygodni. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne i prowadzone są przez doświadczonych native speakerów.  Do wyboru mamy 7 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania: angielski, hiszpański, rosyjski, portugalski, chiński, arabski i francuski.

– Nie czujesz tego napięcia, że to są zajęcia. Zupełnie na luzie a przy okazji się czegoś uczysz. To nie jest taka typowa szkoła, tylko bardziej nastawienie na kontakt z drugą osobą – mówi Justyna, która brała udział w kursie języka portugalskiego. – Zajęcia są bardzo urozmaicone: omawianie filmów, gry i zabawy językowe, dużo dyskusji – dodaje Kasia uczestniczka zajęć z języka angielskiego.

Dodatkową atrakcję stanowią Language Tours oraz Konwersatoria czyli praktyczne zastosowanie języka podczas codziennych czynności.
– Wypad do galerii krakowskiej był bardzo fajny. Można było poznawać język nie tylko siedząc w ławce ale na bieżąco oglądać rzeczy i nazywać je po imieniu. Gotowanie, które mieliśmy w akademiku też było ciekawe. Mogliśmy spróbować potraw z różnych części świata. Coś się cały czas działo. – mówi Łukasz, uczestnik zajęć z języka hiszpańskiego.

Warsztaty to również szansa na związanie wielu międzynarodowych znajomości i poznanie kultury innych krajów z całego świata. Lektorzy są otwarci na wszelkiego rodzaju spotkania i wyjścia również po zajęciach: wspólne imprezy, wyjście na kawę czy do kina.

-Na pewno jestem w stanie porozmawiać już z kimś z Portugali bądź Brazylii. Nawet ostatnio słuchałam piosenek i praktycznie wszystko rozumiałam więc to mój osobisty sukces i bardzo się cieszę. – opowiada Justyna – Zależało mi żeby się otworzyć. Nie bać się mówienia. Mówienie było istotną częścią tych warsztatów – podsumowuje Łukasz.

Zapisy na warsztaty startują od 23 lutego na stronie www.learnbyplay.pl

KONTAKT PRASOWY
Przemysław Orlikowski
Brand Manager
660 083 606
przemek.orlikowski@gmail.com

Czym jest AIESEC?
AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Jest obecny w 110 krajach na świecie i liczy 50 000 członków. W AIESEC tworzysz i prowadzisz projekty o różnorodnej tematyce m.in. marketing, technologie informacyjne, edukacja międzykulturowa itp.
Masz również możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną, bierzesz udział w międzynarodowych konferencjach, a także zdobywasz nowe umiejętności takie jak: zarządzanie czasem, sztuka prezentacji, sprzedaż, negocjacje.