IX edycja Manage-Ina zakończona sukcesem

Kolejna edycja szkolenia menedżerskiego Manage-In organizowanego pod patronatem prof. nadzw. UEK dr. hab. inż. Andrzeja Chochóła, Prorektora ds Studenckich przebiegła bardzo pomyślnie. Wszyscy wrócili zadowoleni. W trakcie trzech dni spędzonych w komfortowym ośrodku turystyczno-szkoleniowym w Kamienicy poszerzyli swoje horyzonty, zdobyli ogromną wiedzę i praktyczne umiejętności oraz zawarli nowe znajomości.

Szkolenia przeprowadziły 3 profesjonalne firmy szkoleniowe z Małopolski.

Pm2pm to nowoczesna firma szkoleniowo-doradcza Została powołana dla podnoszenia jakości zarządzania projektami. Dzięki zorganizowanym przez pm2pm warsztatom pt. „Zarządzanie projektami” uczestnicy mogli rozwinąć swoje umiejętności, tak bardzo przydatne szczególnie w prowadzeniu własnej firmy lub zespołu projektowego. W znacznej mierze ułatwiają bowiem prowadzenie projektu, zwiększając szanse na osiągnięcie sukcesu i założonego celu.

Dzięki „Kodom kolorów w biznesie” prowadzonym przez firmę Centrum IB uczestnicy przekonali się jak wielkie znaczenie w świecie biznesu odgrywają kolory. Rozwiązując test określili też kolor własnej osobowości.

W sobotę odbyło się całodniowe szkolenie. Metodyka PRINCE 2 jest skuteczną i kompletną metodą zarządzania projektami. Uczestnicy poznali jej komponenty oraz korzyści jakie wynikają z jej stosowania. W trakcie warsztatów nauczyli się planować projekty w oparciu o metodykę PRINCE 2. Szkolenie przeprowadzone zostało przez dwóch wykwalifikowanych szkoleniowców, przedstawicieli firmy InProgress, opierającej się na uznanych standardach i najlepszych europejskich modelach zarządzania.

Manage-In to jednak nie tylko szkolenia, ale także świetna zabawa. Każdego dnia po intensywnej pracy umysłowej następował czas na relaks, zabawę i gry integracyjne. Mimo mrozu na zewnątrz wieczory upłynęły w gorącej atmosferze, a uczestnicy nawiązywali nowe przyjaźnie. W ramach atrakcji specjalnych odbyliśmy także kilka „podróży”. Poza tradycyjnymi środkami komunikacji takimi jak pociąg czy krakowski szybki tramwaj, uczestnicy skorzystali także z kominkowego wehikułu czasu i poznali drogę ewolucji od bakterii do człowieka.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia wiosną!