Manage-In 2023 edycja wiosenna

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny Manage-In był dla naszych uczestników doskonałą okazją na lepsze poznanie się oraz uczestnictwo w warsztatach. Podczas tej edycji mieliśmy okazję wziąć udział w szkoleniach z zakresu bycia liderem w zespole, czyli o tym, jak poprowadzić swoją drużynę na szczyt unikając przy tym ewentualnych konfliktów. Prócz szkoleń uczestniczyliśmy w różnych grach i zabawach integracyjnych dzięki którym my oraz nasi uczestnicy miło spędziliśmy czas oraz nawiązaliśmy nowe znajomości. Pierwszego dnia, po przyjeździe odbyło się szkolenie prowadzone przez Bartłomieja Bierówkę pod tytułem ,, Dlaczego sztuka prowadzenia dialogu to jedna z najważniejszych umiejętności lidera’’. Bartek w ciekawy sposób przedstawił nam techniki sposobu prowadzenia dialogu z różnymi rodzajami osobowości, wielokrotnie angażując przy tym naszych uczestników. Po szkoleniu odbyło się krótkie sprawdzenie przyswojonych informacji. Po szkoleniu zaczął się pub quiz oraz gry integracyjne, które trwały aż do rana.

Następnego dnia odbyły się kolejne dwa szkolenia. Pierwsze szkolenie było prowadzone przez Szymona Sennika pt. ,, Komunikacja w grupie jako podstawa pracy zespołowej’’. Szymon wprowadził nas w podstawowe zagadnienia dotyczące tego tematu, po czym przeprowadził warsztaty podczas, których uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności dokładnego przekazywania informacji w zespole.

Następne szkolenie zatytułowane,, Dlaczego motywacja i autorytet idą w parze?’’ zostało przeprowadzone przez Katarzynę Sennik. Uczestnicy zdobyli wiedzę teoretyczną po czym sprawdzili swoje umiejętności podczas kolejnych warsztatów.

Po szkoleniach odbyła się gra terenowa, polegająca na wykonywaniu zadań i zdobywaniu jak największej ilości punktów. Dzień został zwieńczony imprezą tematyczną, jaką było pidżama party.

W ostatni dzień zostało przeprowadzone szkolenie na temat naszej organizacji- NZS UEK. Nasi szkoleniowcy przedstawili podczas niego sposób w jaki działamy oraz wartości jakie wyznajemy.

Po szkoleniu opuściliśmy ośrodek, podczas drogi powrotnej odwiedziliśmy Krupówki, a po ich zwiedzeniu powróciliśmy do Krakowa!

Do zobaczenia na kolejnej edycji naszego wydarzenia!

Autor: Jakub Wilczyński