Obóz Beana 2007

Zacznij studia od Beana!

Obóz integracyjny przeznaczony dla ludzi, którzy dopiero dostali się na Akademię Ekonomiczną, chcących aktywnie spędzić swój pierwszy wolny wrzesień, a przy tej okazji poznać innych świeżo upieczonych studentów i dowiedzieć się jak wygląda studiowanie tak w praktyce, a nie w teorii 🙂

co to jest właściwie „Obóz Beana”?

Co tu dużo mówić?

Jest to obóz organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Ekonomicznej dla żaków z I roku, czyli tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją wielką przygodę ze studiami.

Obecną dziewiątą edycję „Obozu Beana” honorowym patronatem objął Rektor Akademii Ekonomicznej w Krakowie prof. dr hab. Ryszard Borowiecki.

A co się robi na obozie Beana?

Integruje, bawi, tańczy, chodzi na wycieczki, śpiewa, piecze kiełbaski na ognisku, integruje, bawi, tańczy… czasem nawet śpi 😉 Poznaje się tajniki życia studenckiego i studentów zarówno roku pierwszego, jak i lat starszych. Często (wierzcie na słowo;) jest to bardzo przydatne, gdy chce się kupić taniej książkę, zdobyć notatki itd.

Na Beanie poznaje się ludzi, którzy towarzyszą nam potem przez całe studia, a nawet dłużej! Co roku na Obóz przyjeżdża ok. 65 studentów (w tym 50 uczestników z I roku studiów).

W tym roku obóz organizowany jest w miejscowości Kacwin położonej ok. 25 km od Nowego Targu w ośrodku „Kinga” (http://www.dziwisz.pl/) – termin: od 10 do 16 września 2007. Sam obóz będzie przepływał pod znakiem wycieczek i wspólnej zabawy – na pewno odwiedzimy Trzy Korony, przejdziemy się na Słowację, zwiedzimy okolice zalewu Czorsztyńskiego, co najmniej jeden wieczór przeznaczymy na ognisko i gitary.

Co jeszcze? To niespodzianka – w końcu nie można opisać wszystkiego;)

Bean jest obozem, o którym można pisać i pisać, dlatego zamieszczamy poniżej kilka linków gdzie znajdziecie jeszcze więcej ciekawostek.

Oczywiście sam obóz to nie wszystko!

Tradycją stało się już, że po obozie organizowane są w Krakowie różnego rodzaju imprezy dla uczestników – chociażby wspólne oglądanie zdjęć czy „jedno małe”, a wszystko po to, by spotkać się raz jeszcze, pośmiać, powspominać i jeszcze bardziej zintegrować, zanim zacznie się nauka:)

 

A w skrócie – Obóz Beana pokazuje na czym polega studiowanie – i nie chodzi tu tylko o naukę, ale o dobrą zabawę i nawiązanie kontaktów, które z pewnością zostaną jeszcze na długo po jego zakończeniu.

 

Cena wyjazdu: jedyne 340 zł!

Masz jeszcze jakieś pytania? Nie krępuj się dzwoń lub pisz do nas!

 

Kasia – tel: 695 997 698 mail: k.burdzik@nzs.ae.krakow.pl

Iza – tel: 663 659 428 mail: i.stochmal@nzs.ae.krakow.pl

Marcin – tel: 660 426 974 mail: m.gwozdz@nzs.ae.krakow.pl

 

Mamy nadzieję, że spotkamy się na Obozie Beana! 🙂