I tak oto rozpoczyna się najlepszy okres w Twoim życiu! O maturach już mało kto pamięta, a wakacje są bardzo dłuuugie, co stanowi idealną okazję, aby wypocząć i poleniuchować. Tak więc jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z UEK-iem, przygotowaliśmy coś, co jeszcze bardziej umili Ci ten czas. 

Mowa tu o Obozie Beana – zdecydowanie najlepszym tygodniu w Twoim życiu! Masa atrakcji, zabawy, niesamowitych wspomnień oraz ludzi, z którymi spędzisz ten niezapomniany okres. Przez te 7 dni dostarczymy Ci nie tylko niepowtarzalną frajdę, ale i postaramy się wprowadzić Cię w realia studenckiego życia i uczelnianą codzienność.

Wieczór filmowy, ślizg na klacie, ogniska i gra terenowa – to tylko jedne z wielu atrakcji, które dla Ciebie przygotujemy! Bean to wyjazd od studentów dla studentów, więc otrzymane informacje o studiach będą z pierwszej ręki.

Zapamiętaj, że „Wszystko zaczyna się od Obozu Beana” i nie przegap przygody swojego życia! Rezerwuj sobie czas od 26 sierpnia do 1 września na tydzień niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo spotkamy się z Wami na Kampusie UEK w dniach 15-17 lipca! Zapisy od 13 lipca na stronie obozbeana.pl