Połowinki 2006

Jesteś studentem trzeciego roku?

Wraz ze znajomymi wybierz się na „Połowinki” organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Akademii Ekonomicznej w Krakowie 1 grudnia 2006 r.! Pewnie nie jeden z Was zapyta się: co to właściwie jest? Otóż „Połowinki” to impreza organizowana specjalnie dla Was! Jest to wielki bal dla wszystkich, którzy szczęśliwie dotarli już do połowy swojej przygody na naszej uczelni…

Połowinki  to niepowtarzalna okazja, by wspólnie z przyjaciółmi spędzić niezapomnianą noc… Nogi same porwą Cię do tańca w rytmie fantastycznej muzyki. Imprezę poprowadzą jak zawsze niezawodni wodzirejowi Kazimierz i Józef Hojna, którzy w poprzednich latach wykazali się niesamowitą inicjatywą, a wyjątkowa atmosfera oraz konkursy z super nagrodami sprawiły, że zabawa trwała do białego rano.

Każdy, kto w pamięci ma jeszcze swoją studniówkę i chce po raz kolejny przeżyć podobną, organizowaną z wielkim rozmachem imprezę, powinien jak najszybciej zapisać się i wybrać na ten bal! Chcesz dokładniejszych informacji? 

Przyjdź do biur NZS, czyli pokoju 224 lub 225 w pawilonie Sportowym – zawsze znajdziesz tam kogoś, kto udzieli Ci dokładniejszych informacji i z chęcią odpowie na Twoje pytania.