Co łączy Kaczora Donalda, Króla Juliana i Serce z reklam? Można by doszukiwać się wielu cech wspólnych, ale przede wszystkim mają wspólny głos. Tym i wielu innym postaciom z gier, bajek i filmów użyczył go Jarosław Boberek, który był gościem na trzecim pokazie z cyklu Prawie Kino w Krakowie.

 

Aktor realizuje się na scenie teatralnej, przed kamerami w filmach i serialach, a także w dużej mierze jako aktor dubbingowy. Zajmuje się również reżyserią dubbingu. Użyczył głosu postaciom z niezliczonych bajek: Madagaskar, Toy Story, Kung Fu Panda, Rybki z ferajny, a także z gier, m.in. Uncharted, Battlefield, Diablo.

 

Prawie Kino

Prawie Kino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 kwietnia przenieśliśmy się z sali wykładowej na czwartą co do wielkości wyspę świata – obejrzeliśmy Madagaskar.  Po zakończonym filmie, który nie przestaje nigdy bawić, przywitaliśmy naszego wyjątkowego gościa i rozpoczęliśmy zadawanie pytań. Mogliśmy się dowiedzieć co skłoniło pana Jarosława do podjęcia decyzji o aktorstwie, jak przebiegała jego kariera, co w swojej pracy lubi najbardziej, jakich pisarzy ceni, w czym chciałby jeszcze zagrać, kiedy odbędzie się najbliższa premiera teatralna, w której bierze udział, jak wygląda od strony technicznej praca nad dubbingiem, czemu lepiej nie przychodzić na nagrania w jedwabnej koszuli oraz kim jest Leśniczy Piątek.

 

Prawie Kino

Prawie Kino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy wszystkim obecnym na pokazie. Liczne pytania i pełna sala świadczą o tym, że wydarzenie się podobało. Mamy nadzieję, że tak jak my nie możecie doczekać się kolejnego spotkania z Prawie Kinem. Tym razem będzie nietypowo… Po raz pierwszy na UEK-u zapraszamy na kino samochodowe! Będzie się działo! Więcej szczegółów wkrótce! 🙂

 

prawie kino