Przegląd Kapel Rockowych

Juwenalia UEK 2011 zbliżają się wielkim krokami. Wśród całej masy atrakcji przygotowanych z myślą o naszych żakach, miejsce szczególne zajmuje Przegląd Kapel Rockowych

–  konkurs muzyczny, cieszący się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem, którego finał trzeciej, tym razem ogólnopolskiej edycji, odbędzie się już 12 maja w Klubie Forty Kleparz.

Uświetnieniem imprezy będzie występ gwiazdy wieczoru- zespołu AKURAT! Wykonawcy takich przebojów jak „Lubię Mówić Z Tobą”, „Droga Długa Jest”,  „Dyskoteka Gra” zagrają specjalnie dla uczestników Przeglądu!

Niezwykli ludzie, niesamowita atmosfera, mnóstwo pozytywnej energii, a to wszystko przy dźwiękach najlepszych rockowych kawałków naszych finalistów, wyłonionych z prawie 90 zgłoszonych kapel, a wśród nich: Back Off, Contribute, Echoe, Inside, Le Moor i Wild Spirit.

Młodzi muzycy, prezentując nam swoje umiejętności, powalczą o naprawdę cenne nagrody, m.in.: możliwość nagrania i wytłoczenia płyty w 300 egzemplarzach, wykonanie profesjonalnej strony internetowej i wielu innych. Przyjdź i zobacz jak rodzi się nowa gwiazda rocka!

Nie przegap! Startujemy o godzinie 16:00. Bilety w cenie: normalny- 20zł i studencki- 10zł. Dla uczestników piwo za 6zł!

Już dziś zarezerwujcie czas i spędźcie z nami czwartkowy wieczór. Przegląd Kapel Rockowych nie może Was ominąć!

 

 

juwenaliajuwenaliajuwenalia